Inne nazwy snu:

klucz, klucz do drzwi, zgubić klucz, otwierać drzwi, duży klucz

polski sennik Sen o kluczu do drzwi

Według sennika klucz do drzwi pojawiający się we śnie to bardzo często zapowiedź nadejścia wielu nowych możliwości w życiu. Chodzi tutaj zarówno o życie prywatne, jak też zawodowe. Często taki sen zapowiada spore zmiany w życiu. To też zapowiedź wielu zmian. Sen o kluczu do drzwi sugeruje również, że podejmując ważne życiowe decyzje warto czasem zaryzykować, warto podejmować decyzje odważne, ponieważ jest to właśnie najlepszy na to czas. To świetny moment na to, aby zainwestować pieniądze, zalegalizować związek, który jest bardzo udany. Podjąć wreszcie ważną decyzję, z którą bardzo długo zwlekaliśmy.
Według wielu interpretacji klucz do drzwi to często nawiązanie do aktu seksualnego.
Sen, w którym otwierasz jakieś drzwi za pomocą klucza to zwiastun sporych zmian w twoim życiu. To zapowiedź podjęcia ważnych życiowych decyzji, albo też intensywnego rozwoju osobistego.
Jeżeli śni ci się, że z jakichś powodów nie możesz otworzyć drzwi kluczem oznacza to, że zupełnie nie jesteś gotowy na to, aby podejmować ważne życiowe decyzje. Poniekąd dlatego, że bardzo boisz się ich konsekwencji.
Sen, w którym to inna osoba chce otworzyć kluczem twoje drzwi zapowiada ci wizytę bardzo uciążliwych i wręcz niechcianych gości.
Z kolei jeżeli śni ci się, że zamykasz drzwi na klucz oznacza to, że właśnie kończysz w swoim życiu jakiś istotny etap, zostawiasz za sobą pewne sprawy, tajemnice, czy nawet problemy. To czas nadejścia zupełnie nowego rozdziału w twoim życiu.
Jeżeli w swoim śnie podglądasz inne osoby przez dziurkę od klucza to jest to zapowiedź sporych nieprzyjemności, jakie czekają na ciebie w najbliższym czasie.
Sen, w którym widzisz duży ozdobny klucz do drzwi odzwierciedla twój spory potencjał oraz chęć ciągłego rozwoju - zarówno osobistego, jak też rozwoju kariery.
Sen, w którym zamiast klucza do drzwi używasz wytrychu jest ostrzeżeniem przed kradzieżą, napadem. Taki sen to wyraźne ostrzeżenie przed grożącym ci niebezpieczeństwem, jakie grozi ci w najbliższym czasie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x