Inne nazwy snu:

klucz, klucze, znaleźć klucze, zgubić klucze, dorabiać klucze, dziurka od klucza, otwierać drzwi kluczem

polski sennik Sen o kluczach

Według sennika klucze widziane we śnie mogą mieć sporo znaczeń. Jest to bowiem symbol, który może odnosić się do wielu różnych sytuacji. Sen o kluczach to bardzo często zapowiedź zupełnie nowych możliwości, jakie wkrótce mogą otworzyć się przed osobą śniącą. Jeżeli więc przyśnią ci się klucze to jest to znak, że najbliższe ważne decyzje powinieneś podejmować śmiało i odważnie. Jeżeli natomiast widzisz we śnie klucze złamane lub zniszczone to może to być ostrzeżenie przed poważnymi kłopotami jakie czekają cię w najbliższym czasie.
Sen, w którym znajdujesz klucze zwiastuje ci bardzo szybkie rozwiązanie poważnego problemu, z którym już od wielu lat borykałeś się nieustannie. Z kolei jeżeli śnisz o tym, że gubisz klucze, jest to sugestia, że bardzo boisz się poważnych zmian w życiu, które jednak są nieuchronne. Jeżeli śni ci się, że najpierw gubisz klucz, ale potem bardzo szybko go znajdujesz jest to wyraźny sygnał, że sporo ważnych życiowych szans przechodzi ci koło nosa. Powinieneś więc zwracać większą uwagę na to, co dzieje się wokół.
Jeżeli śni ci się, że używasz kluczy do otwierania drzwi oznacza to, że wkrótce podejmiesz ważną decyzję, która bardzo wpłynie na twój rozwój osobisty. Jeśli natomiast śnisz o tym, że ktoś inny chce otworzyć twoje drzwi kluczem to jest to zapowiedź wizyty niechcianych gości, którzy będą dla ciebie bardzo uciążliwi. Sen o zamykaniu drzwi na klucz oznacza, że wreszcie zamykasz jakiś etap w swoim życiu.
Jeśli we śnie oddajesz komuś pęk kluczy oznacza to, że darzysz tą osobę sporym zaufaniem lub tez chcesz jej bardzo pomóc.
Nowy klucz pojawiający się we śnie zapowiada nadejście wielu nowych możliwości, to też często zwiastun bardzo ważnych odkryć.
Jeżeli śni ci się, że nosisz przy sobie bardzo dużo kluczy to jest to nawiązanie do tego, że jesteś w codziennym życiu bardzo oszczędną osobą. Czasami sen taki nawiązuje również do twojego skąpstwa, o którym możesz sobie nawet nie zdawać sprawy.
Jeśli we śnie oddajesz komuś klucze do własnego domu oznacza to, że powinieneś bardziej uważać, ponieważ narażasz swoją rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo.
Sen, w którym podglądasz kogoś przez dziurkę od klucza zapowiada sporo nieprzyjemności w życiu osobistym lub też w życiu zawodowym.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x