Inne nazwy snu:

jabłko, czerwone jabłko, złote jabłko, sadzenie jabłoni, zbierać jabłka, sięgać po jabłko, jeść jabłko, zgniłe jabłko

polski sennik Sen o jabłkach

Według sennika jabłka piękne i czerwone pojawiające się we śnie to bardzo dobry znak. Taki sen o jabłkach oznacza bowiem, że osoba śniąca jest w życiu spełniona i szczęśliwa. Sen taki oznacza też często miłość i pożądanie.
Jeżeli głównym motywem snu są jabłka kwaśne to jest to dla osoby śniącej przestroga przed niepotrzebnymi konfliktami i bardzo niejasnymi sytuacjami. Sen taki bardzo często zapowiada problemy w rodzinie albo w gronie najlepszych znajomych.
Sen o jabłkach niedojrzałych symbolizuje zbyt wczesną radość z jakiejś zaistniałej sytuacji albo też z jakiejś relacji.
Sen o zgniłych jabłkach zapowiada sporą porażkę, kłopoty i niepowodzenie w życiu. Sen taki może też przestrzegać przed fałszywymi przyjaciółmi.
Jedzenie jabłek we śnie to często odzwierciedlenie pożądania.
Sen, w którym głównym motywem jest kwitnąca jabłoń to zawsze zapowiedź powodzenia w życiu, szczęścia w wielu sferach. Jeżeli jednak widzisz, że drzewo jest suche to jest to ostrzeżenie przed poważną chorobą.
Jabłko leżące pod drzewem to sen, który zapowiada bardzo udaną zabawę w najbliższym czasie.
Jeżeli głównym motywem snu jest ugryzienie jabłka to jest to dla ciebie przestroga, że łatwo ulegasz pokusie, co może doprowadzić cię do wielu problemów w życiu.
Sen, w którym gotujesz jabłka oznacza, że zostaniesz zaproszony na jakąś ważną imprezę.
Obieranie jabłek we śnie to znak, że wiele twoich marzeń zostanie zniweczonych. Czeka cię w związku z tym sporo rozczarowań.
Krojenie jabłek może zapowiadać szybkie rozstanie z kimś znajomym.
Sen o robaczywych jabłkach to zawsze zapowiedź smutku. Sen taki tłumaczy się również jako zapowiedź choroby albo nawet śmierci.
Pestki jabłek to sugestia, że pewna przelotna znajomość przyniesie ci więcej smutku aniżeli pożytku.
Jeżeli otrzymujesz we śnie od kogoś jabłko jest to znak, że może ta osoba chce się wreszcie z tobą pojednać.
Sen, w którym głównym motywem jest zbieranie jabłek zapowiada bardzo pomyślne i owocne interesy.
Jeżeli śni ci się, że widzisz na drzewie jabłko, jednak nie możesz go dosięgnąć oznacza to, że twoje ambicje sięgają zdecydowanie zbyt wysoko.
Rozrzucone na ziemi jabłka to dla ciebie sugestia, że ktoś w twoim otoczeniu jest bardzo fałszywy i próbuje ci zaszkodzić.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x