Inne nazwy snu:

sennik gryzący pies, znaczenie snu o ugryzieniu przez psa, sennik atakujący pies, wściekły pies sennik

polski sennik Sen o gryzącym psie

Według sennika gryzący pies we śnie symbolizuje obmowę. Ktoś może teraz plotkować na nasz temat, co nie jest na pewno rzeczą przyjemną. Nie reagujmy jednak na takie zachowanie, by jak szybko się ono zaczęło, tak samo minęło i wszyscy zapomnieli o plotkach. Sen o gryzącym psie o białym kolorze symbolizuje oswojenie swoich instynktów, trzymanie na wodzy popędów. Kiedy gryzie nas czarny pies, musimy przygotować się na konflikty, kłopoty czy napięcia, które teraz mogą nas spotkać. Gryzący czerwony pies symbolizuje niespełnioną potrzebę miłości i związaną z nią frustrację nad panującym stanem rzeczy. 

Znaczenie snu gryzący pies, kiedy psy gryzą się nawzajem, to wewnętrzny konflikt, który toczy się gdzieś głęboko w nas. Kiedy psy szarpią się między sobą, czeka nas spór dotyczący spadku. 

Wściekły pies oznacza lęki, których źródła nawet nie potrafimy określić. Szczekający ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Powinniśmy być teraz bardziej ostrożni w kontaktach z ludźmi. 

Atakujący pies, który szczerzy zęby lub chce nas ugryźć odzwierciedla nasze ukryte lęki lub obawy. Może on również mieć związek z przeżytym przez nas doświadczeniem dotyczącym ataku psa. 

Jeśli szczujesz kogoś we śnie psem, na jawie możesz sobie narobić niepotrzebnie wrogów. Ugryzienie przez psa zwiastuje natomiast chorobę Twoją lub bliskich. Warto więc zwrócić uwagę na to, kogo pies gryzie we śnie. 

Sen o ugryzieniu psa może również wróżyć Ci problemy finansowe. Z tego powodu możesz się pokłócić z kimś bliskim, jednak pamiętaj, że pieniądze to w życiu nie wszystko i nie warto przez nie psuć dobrych relacji z otoczeniem. Kiedy zostaliśmy ugryzieni i straciliśmy dużo krwi, czeka nas niepowodzenie w interesach. Jeśli widzimy kogoś ugryzionego przez psa, czekają nas duże straty. Ugryzienie w rękę lub nogę wróży kłopoty ze zdrowiem.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~sen o gryzącym psie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.02
0
0

pies który mnie atakuje w snie bardzo źle mi sie kojarzy .... stres w pracy chyba go wywołuje

login: ~jolek
Dodano: 1.12
0
1

szedłem z psem na spacer we śnie i moj pies pogryzł się z jakims innym i był ranny, a tamtemu nic sie nie stało :(

login: Blazej
Dodano: 28.09
0
0

psy jako jedyne co pojawia mi sie w snie, sprawdza sie. gdy widze zadowolonego psa to znak ze spotkam sie z jakims przyjacielem. zly i warczacy sen oznacza ze musze uwazac zwlaszcza w pracy i bardziej skupic sie na swoich obowiazkach :D


x