Inne nazwy snu:

goryl sennik, znaczenie snu o gorylu, karmić goryla sennik, zostać zaatakowanym przez goryla sennik, zabić goryla we śnie

polski sennik Sen o gorylu

Goryl widziany we śnie jest symbolem leków i niepewności. Według sennika goryl wskazuje na to, że coś teraz może Cię blokować i brakuje Ci pewności siebie do wykonania pewnych działań. Kiedy widzisz goryla w ZOO, znaczenie snu goryl to poczucie ograniczenia i uwięzienia. Najwyższa pora dokonać więc pewnych zmian w życiu. Sen o gorylu na wolności zwiastuje zaś swobodę, którą możemy się teraz cieszyć.

Jeżeli we śnie karmimy goryla, ktoś nas wykorzystuje do swoich celów. Kiedy to zauważymy, nie należy się bać upomnieć o swoje. Stado goryli oznacza , że ktoś teraz się podszywa pod naszego przyjaciela. Zabicie goryla we śnie to zwiastun kogoś, kto nie jest w stosunku do nas całkowicie szczery, ale być może to strach hamuje go przed wyjawieniem prawdy.

Jeśli małpa Cię atakuje, pokonasz teraz swoich wrogów. Gdy jest ona zamknięta w klatce, spełnisz swoje marzenia. Kiedy słyszysz głos małpy, w domu pojawią się nieporozumienia.

Znaczenie snu goryl, kiedy przed nim uciekasz to ostrzeżenie przed wrogami, którzy chcą Ci tylko zaszkodzić. Musisz się zastanowić dwa razy zanim kogoś obdarzysz zaufaniem.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~podóżnik
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

Polowanie na goryle - co oznacza taki sen, ktoś wie?


x