Inne nazwy snu:

góry sennik, znaczenie snu o górach, siedzieć na górze sennik, góry ze śniegiem sennik, zdobywać szczyt sennik

polski sennik Sen o górach

Według sennika góry mogą być symbolem przeszkód lub nowych wyzwań, jakie nam przyjdzie pokonywać. Jeżeli jednak uda nam się przezwyciężyć problemy na naszej drodze, to czeka nas satysfakcja oraz duma z osiągniętych celów.

Jeżeli we śnie wychodzimy na górę, możemy w najbliższym czasie się spodziewać małych trudności. Wysoka góra oznacza wiele korzyści materialnych, które na Ciebie czekają w nagrodzie za cierpliwość. Niska góra to wróżba osiągnięcia z łatwością celu. Kiedy stajesz na szczycie góry, nic nie jest w stanie Cię teraz zatrzymać. Jeżeli z niej spadasz, masz zbyt niską samoocenę i wiarę w swoje możliwości, co może stać na przeszkodzie przed osiągnięciem przez Ciebie celów.

Góra lodowa we śnie oznacza ryzykowne poczynania.

Kiedy idziesz pod górę z przewodnikiem, masz opiekuna, który pomoże Ci w osiągnięciu celów. Słuchaj jego rad.

Zdobywanie szczytów we śnie jest symbolem osiągnięcia planów, które od dawna były Twoim celem.

Siedzenie na górze wróży osiągnięcie pewnego etapu w życiu, a teraz czas na przemyślenia i refleksje.

Chwiejąca się góra symbolizuje wrogość i prześladowania osób z Twojego otoczenia. Kiedy zieje ona ogniem i dymem, uważaj na niebezpieczeństwo. Góra z zamkiem na szczycie obiecuje pomyślność finansową. Góra z ruinami przypomina nam o nieuchronnie zbliżającej się starości. Znaczenie snu góra lodowa to test życiowy. Jeśli podejmiesz się teraz ryzyka, czeka Cię wielki sukces. Góra wulkaniczna symbolizuje pomoc przyjaciół, z którymi pokonasz wszelkie przeszkody.

Jeśli we śnie wisisz nad przepaścią między górami, ogarnie Cie teraz załamanie i frustracja pod wpływem zdarzeń, które będą miały miejsce. Musisz się jednak szybko otrząsnąć i iść dalej.

Góry pokryte śniegiem oznaczają, że możesz teraz liczyć na powodzenie w miłości, pracy lub szkole. Jeśli spowite są one mgłą, Twoje cele jeszcze nie są konkretne, ale powoli się na pewno coś z nich wyklaruje.                 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x