Inne nazwy snu:

gnój sennik, znaczenie snu o gnoju, rozrzucać gnój sennik, obornik sennik

polski sennik sen o gnoju

Gnój we śnie jest najczęściej symbolem nadchodzących zysków. Jednak według sennika gnój we śnie może również skłaniać do zastanowienia się nad swoim zachowaniem. Być może jesteś zbyt krytyczny w stosunku do innych ludzi. Niekiedy znaczenie snu gnój to również poddanie się i zrezygnowanie. Sen jest zwiastunem niepokoju, a także wewnętrznych obaw.

Kiedy we śnie wpadasz w gnój, coś zatrzyma Cię na drodze do spełnienia planów. Krowi gnój oznacza nieprzyjemności finansowe. Kiedy widzisz gnój we śnie, czekają Cie profity. Jeżeli nawozisz pole, czekają Cię dobre wyniki w przedsięwzięciu. Gnojownia jest symbolem zamożności i majątku. Ładowanie gnoju to znak, że ktoś splami Twoje dobre imię i wywoła to same problemy.

Jeżeli we śnie rozrzucasz gnój, przed Tobą świetlana przyszłość. Stanie na gnoju we śnie to znak, że czeka Cie jakaś choroba i warto teraz o siebie zadbać czy wykonać badania.

Dla rolnika sen o gnoju oznacza dobrą pogodę i udane plony. Będzie też sprzyjało mu szczęście w hodowli zwierząt.

Obornik widziany we śnie zwiastuje szczęście i korzyści finansowe. Ktoś ubrudzony obornikiem będzie teraz miał świetną passę.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~ggg
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

"Gnój we śnie jest najczęściej symbolem nadchodzących zysków" - oby tak bylo bo to nie przyjemny sen :/


x