Inne nazwy snu:

sen o psie czarnym, sen o psie, sen o złym psie

Można powiedzieć, że pies to najlepszy i najwierniejszy towarzysz człowieka, ponieważ broni jego dobytku, chroni przed niebezpieczeństwami i jest przy nim w gorszych momentach życia. Jako motyw senny charakteryzuje się szerokim zakresem znaczeniowym.
polski sennik Sen o czarnym psie

Może symbolizować partnera, najlepszego przyjaciela, lojalność, szczerość, oddanie, bezpieczeństwo, odwagę i bezwarunkową miłość, a z drugiej strony także zdradę, zwierzęce popędy, kłamstwa i strach. Czerń jest kolorem kojarzącym się z niepokojem, żałobą, rozpaczą, samotnością, smutkiem i śmiercią. Interpretacje snów o obuwiu czarnym psie wykazują się różnorodnością, dlatego należy zwracać uwagę na szczegóły i kontekst, w jakich się pojawiają.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
-Taki pies we śnie zwiastuje zdradę, rozpowiadanie plotek lub inną podłą intrygę, która niestety spotka Cię ze strony kogoś, po kim byś się nie spodziewała bądź spodziewał tego. Może to być przyjaciółka, przyjaciel, a nawet ktoś z rodziny. Poznasz złą stronę tej osoby i wreszcie ujrzysz jej prawdziwe intencje. Dla kobiet widok czarnego psa we śnie to oznaka zdrady.
-Czarny gryzący pies to zapowiedź choroby w bliskiej przyszłości.
-W Twoim życiu niebawem zapanuje okres zatroskania i ubolewania z powodu straty, jeżeli śnisz o zabawie z czarnym czworonogiem.
-Ktoś wciągnie Cię w swoje podstępne gierki albo wydarzy się coś niedobrego i nieoczekiwanego dla Ciebie, jeżeli śnisz o czarnym łaszącym się psie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x