Inne nazwy snu:

ciąża sennik, znaczenie snu ciąża, sen o ciąży koleżanki, poród sennik, ciąża bliźniacza sennik, znaczenie snu o ciąży

polski sennik Sen o ciąży

Ciąża widziana we śnie symbolizuje jakiś nowy etap w życiu, wielkie zmiany albo spełnienie pewnych planów. Kiedy śni Ci się kobieta w ciąży, nie będziesz narzekać teraz na finanse. Sen o ciąży koleżanki jest zawsze dobrym znakiem. Według sennika ciąża koleżanki jest podpowiedzią, by wykonać pierwszy krok w dawno obranym celu lub zacząć realizować soje plany. Dotyczy to zarówno kwestii zawodowej, jak i uczuciowej. To najlepszy moment na zmianę pracy czy też rozkręcanie własnego biznesu. Sen o ciąży koleżanki namawia nas do podejmowania ryzyka, ale tylko w kwestiach, w których wykonaliśmy już wcześniej jakieś plany. Nie jest rozsądne zaś branie udziału w grach losowych czy inne działania o niepewnym efekcie. 

Znaczenie snu ciąża koleżanki to jednak również niezadowolenie miłosne. W Twoim związku może pojawić się poważny problem albo może on się nagle rozpaść. Istnieje obawa, że Twój partner okaże się całkiem innym człowiekiem niż sądziłeś. 

Kiedy śni Ci się, że jesteś ciężarna, możesz oczekiwać od życia jakichś nowości lub spełnią się teraz Twoje życzenia. Poród widziany we śnie oznacza, że Twoje plany i nadzieje będą miały szansę teraz na realizację. 

Dziecko jest we śnie symbolem, który należy odczytywać jako coś nowego, zapowiedź zmiany. Możesz teraz zamknąć w życiu pewien etap i zacząć iść dalej. Dziecko jednak ostrzega nas też przed lekkomyślnością i niedojrzałością. Nasze decyzje mogą być zbyt ryzykowane lub mało przyszłościowe. Z drugiej strony zwiastuje ono udane małżeństwo oraz jest symbolem wielkiej radości. 

Ciąża bliźniacza jest zwiastunek dobrych nowin oraz powrotu do zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Bliźnięta oznaczają rozwiązanie problemów i pozbycie się zmartwień. Bliźnięta jednojajowe to symbol sukcesu, z którego będziesz bardzo dumny. Syjamskie wróżą straty w interesach. Zdrowe bliźnięta to zapowiedź wielkiego spełnienia. 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x