Inne nazwy snu:

sen o ciąży córki, sen o ciąży, córka w ciąży w śnie, widzieć w śnie ciążę córki

polski sennik Sen o ciąży córki

Jeżeli przyśniła się nam córka w ciąży, to można oczekiwać nadejścia bardzo dobrych nowin, które w niedługim czasie mogą sprawić, że w naszej rodzinie zapanuje szczęście. Ogólnie sny o córce powinno się interpretować w zależności od tego, czy mamy córkę w realnym świecie. Jeżeli nie, to sny takie są symbolem nadejścia czasu na wykorzystanie przez nas nowych możliwości. Kiedy jednak posiadamy córkę w realnym świecie, to interpretacje są różne. Córka szczęśliwa to zapowiedź wielu radosnych chwil. Sen o smutnej córce natomiast zwiastuje chorobę w najbliższej rodzinie. Jeżeli widzimy wychudzoną córkę, musimy żyć dużo bardziej oszczędnie. Krzyk naszej córki podczas snu ostrzega nas przed fałszywymi ludźmi.

Ciąża w naszych snach bardzo często symbolizuje coś zupełnie nowego, zazwyczaj przejście między dwoma różnymi etapami w życiu. Czasami interpretuje się ją jako obowiązek wcielenia się w zupełnie nową rolę, jednak bardzo niewskazane jest obawianie się jej. Jeśli wyśniliśmy ciążę bliźniaczą, to oczekujmy osiągnięcia dwukrotnych korzyści, jakie wynikły dla nas z nowej sytuacji. Część senników ciążę bliźniaczą traktuje jako znak bezpieczeństwa w biznesie i zadowolenia z życia. Jeżeli śnimy o innej ciężarnej kobiecie, to w nieodległej przyszłości czeka nas przypływ gotówki.

Gdy rodzimy we śnie, uwalniamy się od trosk i osiągniemy korzyści. Jeśli jednak przyśnił nam się bolesny, własny poród, jest to sygnał nadchodzącej choroby. Ciężki poród mówi nam o nieszczęśliwym małżeństwie. Sen o martwym płodzie to zwiastun żałoby. Jeżeli śnisz i jesteś świadkiem porodu szczęśliwego, przygotuj się na radość i nadejście wielkiego szczęścia. Jeżeli natomiast wyśniłaś poród nieszczęśliwy, jest to dla ciebie sygnał nadchodzącego smutku i bólu. 

Spoglądanie na poród w naszym śnie traktujemy jako oczyszczenie i odciążenie organizmu. Jeśli śniąc posiadamy bliźniaki, to z całą pewnością czekają nas dobre wiadomości. Gdy jednak we śnie urodziliśmy bliźnięta, oznacza to powrót do zdrowia psychicznego i fizycznego. Z kolei sen o ciąży z komplikacjami mówi o problemach osoby śniącej, które rozwiązać można jedynie z pomocą znajomych. Jeżeli śnimy o narodzinach chłopca, to czeka nas spore szczęście w interesach. Narodziny dziewczyny są symbolem jakiegoś bolesnego doświadczenia. Jeżeli śniąc staliśmy się świadkami cudzego porodu, to w nieuczciwy sposób wejdziemy w posiadanie majątku.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x