Inne nazwy snu:

chmury sennik, sen o obłokach

Sny, widziadła senne dla wielu osób bardzo ważnym elementem egzystowania. Mają wpływ na podejmowane przez nich decyzje, są wyznacznikiem zachowań, planów. Wiele osób sugeruje się swoimi snami podczas podejmowania ważnych decyzji w swoim życiu.
polski sennik Sen o chmurach

  • Ciekawe znaczenie mają sny, w których pojawiają się chmury. W zależności od tego, jaki wygląd przybierają, przepowiadają różne sytuacje.
  • Burzowe chmury już w samym swoim groźnym wyglądzie przynoszą lęk, obawy. Podobne znaczenie ma sen, w którym się one pojawiają. Sen o burzowych chmurach sygnalizuje pojawienie się kłopotów i przykrości. Są one źródłem komplikacji i trudnych chwil, jakie nadejdą w życiu śniącej osoby. To będzie trudny czas, poprzez który śniąca osoba zdobędzie doświadczenie na przyszłość i będzie potrafiła poradzić sobie z kolejnymi niepowodzeniami.
  • Obserwowanie chmur podczas sztormu ostrzega, że pewna sytuacja przytłoczy śniącą osobę, wymknie się spod jej kontroli. Cała ta sytuacja może zapoczątkować dalsze nieporozumienia. Jeśli na dodatek widzi żółte chmury, to tym bardziej powinna uważać, gdyż tego typu sen ostrzega przede wszystkim przed kłopotami finansowymi.
  • Śniący nie powinien się martwić, kiedy w jego śnie widzi delikatne, jasne chmurki. Przyniosą one bowiem czas stabilizacji i uspokojenia wszystkich niepewnych sytuacji. Nadejdzie czas radości i miło spędzanych chwil.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Marcin978
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.10
0
0

Czy kształt chmury ma znaczenie? We śnie widziałem jak chmura wyglądała jak karabin..


x