Inne nazwy snu:

sennik chłopak, znaczenie snu o chłopaku, rozmowa z chłopakiem sennik, kłótnia z chłopakiem sennik, widzieć nieznajomego chłopaka we śnie

polski sennik Sen o chłopaku

Sen o chłopaku wskazuje najczęściej na to, by w życiu stać się bardziej odpowiedzialnym i aktywnym. Kiedy kobieta śni o chłopaku, rozwija ona męskie cechy swojego charakteru. Oznacza to jednak same pozytywy, bo staje się ona odważniejsza, pewna siebie i stanowcza. Według sennika chłopak śniący się mężczyźnie jest natomiast odzwierciedleniem pragnień i uczuć, które są dla niego ważne. Przystojny chłopak oznacza, że warto na coś dłużej poczekać. Znaczenie snu chłopak, kiedy jest on mało sympatyczny to zawód miłosny, który będzie nam ciężko zaakceptować. Zerwanie z chłopakiem jest symbolem obmowy. Ktoś za plecami źle o Tobie mówi. 

Jeśli widzimy we śnie małego chłopca, który biega z kolegami, wykazujemy skłonności do złego towarzystwa, które nie doprowadzą nas do niczego dobrego. Bawiący się chłopiec jest symbolem zbliżających się dobrych wiadomości. Nastoletni chłopak oznacza zmiany w życiu, w których powinniśmy się kierować bardziej swoim sercem. Wysoki chłopak jest zwiastunem wydarzenia, które może bardzo wiele zmienić w Twoim życiu, wpłynie na wzrost pewności siebie i samooceny. Energiczny chłopak oznacza, że żyjesz w chaosie. Jakaś sprawa wymaga jednak przemyślenia i uporządkowania. 

Rozmowa z chłopakiem wróży miłą niespodziankę.

Kłótnia z chłopakiem to znak, że zawrzesz niedługo nowe znajomości. 

Jeśli widzisz byłego chłopaka, wypełnia Cię tęsknota i pragniesz z nim się spotkać. Pomyśl jednak czy naprawdę warto. 

Kiedy śni Ci się nieznajomy chłopak, to prawdopodobnie jest on Twoim wyobrażeniem idealnego partnera. Możesz także wkrótce nawiązać jakąś nową znajomość. Kiedy chłopak we śnie Cię przytula, boisz się podświadomie utraty kogoś bliskiego. Jednak jest to niepotrzebne, bo nic Was nie rozdzieli.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~gosia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

Tak mi się śnił dziś wysoki chłopak, bardzo przystojny

login: kasia936
Dodano: 25.05
0
0

Hahahaha.... Były chłopak we śnie to tęsknota.. Nie nie nie.. We śnie nienawidziłam go tak bardzo jak i w rzeczywistości to się nie zmienia :)


x