Inne nazwy snu:

szef, były szef, romans z byłym szefem, rozmawiać z szefem, kłócić się z szefem, być szefem

polski sennik Sen o byłym szefie

Według sennika były szef pojawiający się we śnie to bardzo często zapowiedź sporych zysków finansowych. Stan twojego konta może już wkrótce bardzo się powiększyć.
Sen o byłym szefie, z którym się kłócisz zapowiada, że wreszcie uda ci się zmienić swoją dotychczasową pracę. Jednak będzie to od ciebie wymagać sporo wysiłku.
Sen o romansie z byłym szefem zapowiada sporo przykrości ze strony partnera. Mogą one mieć bardzo niekorzystny wpływ na cały wasz związek.
Jeżeli śni ci się, że rozmawiasz spokojnie ze swoim byłym szefem to sen taki zwiastuje ci sporo zmian, które nastąpią już niedługo. Będą one dla ciebie bardzo pomyślne i korzystne.
Sen, w którym widzisz swojego obecnego szefa nigdy nie wróży nic dobrego. Sen taki może zapowiadać sporo komplikacji w życiu zawodowym, jak również zwolnienie z pracy.
Szef może się też pojawić w twoim śnie, jeżeli w rzeczywistości jest on dla ciebie autorytetem. Taki sen może stanowić o tym, że podświadomie bardzo go podziwiasz.
Jeżeli śni ci się, że to ty jesteś szefem jest to zapowiedź wielu trudności przy realizacji ważnych dla ciebie planów. Musisz teraz bardzo skupić się na ich realizacji oraz uzbroić się w cierpliwość.
Kłócić się ze swoim obecnym szefem we śnie zapowiada bardzo niepewne czasy w kwestii twojej kariery zawodowej. Powinieneś być bardzo ostrożny w tej sferze.
Sen, w którym bardzo krzyczysz na swojego szefa zapowiada ci szybki awans. Zostaniesz wreszcie dostrzeżony i doceniony za pracę jaką włożyłeś w rozwój firmy.
Rozmawiać z szefem to zapowiedź, że spełnią się teraz wszystkie twoje marzenia. Nawet te najskrytsze.
Jeżeli w swoim śnie rozmawiasz z kimś o swoim szefie to sen taki zwiastuje przypływ sporej gotówki. Bardzo możliwe, że otrzymasz podwyżkę.
Jeżeli śnisz o rozmowie z szefem, podczas której masz zwieszoną głowę jest to ostrzeżenie przed zwolnieniem z pracy.
Jeżeli bardzo często śni ci się twój obecny szef to znak, że czeka cię teraz w życiu sporo trudności, które będziesz zmuszony pokonywać samodzielnie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Stefan95
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.05
0
2

Nigdy mi się nie śnił żaden pracodawca.. Pierwszy raz zdarzyło się to teraz i skończyło się dzisiaj kłótnią i zwolnieniem.. Lepiej żebym więcej nie miał takich snów!


x