Inne nazwy snu:

sennik były chłopak, znaczenie snu o byłym chłopaku, śledzić byłego chłopaka we śnie, romantyczne spotkanie z byłym chłopakiem sennik, zemsta na byłym chłopaku sennik

polski sennik Sen o byłym chłopaku

Sen o byłym chłopaku może oznaczać, że dalej za nim tęsknisz i uczucia do niego żywione nie wygasły, ale też może to być znak, że tylko na chwilę powróciły do Ciebie wspomnienia o nim. W przypadku kiedy Twój sen się powtarza może to wskazywać na nie zakończone sprawy, które powinniśmy szybko załatwić żeby być szczęśliwym. Rozmowa z byłym chłopakiem we śnie jest symbolem Twojego zdenerwowania i wskazuje, że ciągle coś Cię gryzie i dopóki nie poukładasz swoich spraw, nie będziesz w pełni szczęśliwa. Kiedy śnisz o jego spotkaniu lub powrocie do niego, wróży to popełnianie tych samych błędów. Musisz nauczyć się szukać innych rozwiązań zamiast podążać tymi samymi schematami. Znaczenie snu były chłopak, który o Tobie myśli to tęsknota za dobrymi wspomnieniami, których był on częścią. Chciałabyś żeby wróciły, ale wiesz też, że to niemożliwe. 

Romantyczne spotkanie z byłym chłopakiem we śnie oznacza mocne uczucia co do niego, które mogą być odwzajemnione. Były chłopak widziany z nową dziewczyną zwiastuje jego pogodzenie się z Waszym rozstaniem. Ty powinnaś zrobić to samo. Kłótnia z byłym chłopakiem to znak, że nadal czujesz wielki żal po rozstaniu. Zemsta na nim wiąże się natomiast z chęcią zadania mu bólu czy sprawienia przykrości za to, co zrobił. Nie chcesz mu tego przebaczyć i pielęgnujesz w sobie złość, jednak nie jest to zdrowe uczucie i tylko Tobie ono zaszkodzi. 

Jeśli we śnie śledzisz byłego chłopaka, za dużo o nim myślisz na jawie, może to być objaw niezdrowej obsesji. Kiedy były chłopak Cię przytula lub całuje, oznacza to, że darzy Cię sentymentem. Może uda Wam się trwać teraz w przyjaźni. Sen o powrocie byłego chłopaka wskazuje na Twoje zainteresowanie nim, jednak nie jest Wam już nic pisane.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x