Inne nazwy snu:

być w ciąży sennik, znaczenie snu o byciu w ciąży, narodziny dziecka sennik, umierające dziecko sennik, sennik strata dziecka

polski sennik Sen o byciu w ciaży

Kiedy we śnie jesteś w ciąży, oznacza to, że ciągle oczekujesz, że życie będzie Cię stałe zaskakiwało, jednak czasami musisz wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc szczęściu. Przygotuj się więc na to, że aby osiągnąć upragniony celu będziesz zmuszony do wykazania jakiejś inicjatywy. Kiedy mężczyźnie śni się ciężarna kobieta symbolizuje to przeniesienie uwagi na inny cel, obranie nowego punktu zainteresowań. Dla kobiety sen o byciu w ciąży może być wróżbą nowych możliwości i zadań, w których się ona doskonale odnajdzie. Zaawansowana ciąża jest we śnie zwiastuje, że będziesz mile widzianą osobą w towarzystwie i wzrośnie Twoja popularność. Kiedy odczuwasz ruchy dziecka podczas ciąży, pragniesz macierzyństwa lub powrócenia do czasów dzieciństwa i beztroski. Znaczenie snu ciąża martwa to porażka na pewnym polu, w sprawie, w którą włożyliśmy wiele wysiłku. Sen o ciąży, jeśli w niej naprawdę jesteśmy zdradza nasze obawy o potomka. Według sennika ciąża z komplikacjami oznacza, że nie możesz sobie samodzielnie poradzić z problemami. Kiedy śnisz, że rodzisz rybę, Twoje dziecko będzie żyło krótko lub urodzi się martwe. Sen o rodzeniu orła stanowi zapowiedź silnego syna. 

Ogólnie sen o byciu w ciąży można także tłumaczyć jako nadejście dziwnego okresu w życiu, który pełen jest radości, ale i trosk, strachu czy komplikacji. 

Kiedy widzimy narodziny dziecka we śnie, dla mężczyzny jest to znak rozstania z kobietą, dla biednych poprawa sytuacji życiowej, dla bogatych straty a dla emigrantów nadzieja na powrót do domu. 

Strata dziecka oznacza utratę nadziei, Twoje cele nie zostaną osiągnięte. Niemowlę jest dobrym znakiem na przyszłość, zwłaszcza dla matek. 

Umierające dziecko zapowiada wielką stratę lub nieprzyjemne zmiany. Małe i chude symbolizuje kłopoty i troski. Duże i grube to zwiastun powiększenia dochodów. Kiedy płacze, krzyczy, jest chore albo upada, czekają nas porażki i nieudane przedsięwzięcia. 

Kapryśne i złe dziecko wskazuje na Twoje dziecinne zachowanie albo wymykanie się spraw spod kontroli. Jeśli do nas mówi od razu po porodzie, nieoczekiwana sytuacja pokrzyżuje Ci plany. Jeśli dziecko jest w brzuchu matki, poprawi się nasz los.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x