Inne nazwy snu:

buty sennik, znaczenie snu o butach, buty na wysokim obcasie sennik, sennik nowe buty, przymierzanie butów we śnie

polski sennik Sen o butach

Sen o butach na obcasie przydarza się zazwyczaj paniom, choć śnią o nim również mężczyźni i wówczas jest to symbol erotyczny i świadczy o ich marzeniach seksualnych. Według sennika buty na obcasie we śnie kobiety są oznaką jej zmysłowości i seksualności. Jest ona świadoma swoich atutów, silna i pewna siebie. Być może chce ona również zwrócić na siebie uwagę pewnego mężczyzny w swoim otoczeniu. Znaczenie snu buty na obcasie to również wskazówka, by przemyśleć swoje życie uczuciowe. Chodzenie we śnie w butach na obcasie, które wydają głośne dźwięki oznacza, że musimy teraz postępować odważnie i nie bać się pewności siebie, bo jest ona wskazana. Kiedy kupujemy buty na obcasie, poczucie zazdrości skłoni nas do działania. Złamanie obcasa świadczy o nadchodzącej kłótni. Stare buty na obcasie zwracają uwagę na nasze nieostrożne postępowanie, która nie prowadzi do niczego dobrego. Poobcierane nogi od butów na obcasie są symbolem nonszalancji, która stanie się obiektem kpin. 

Dla młodej kobiety obcasy symbolizują nieszczerych pochlebców, których należy unikać. Dla kobiety dojrzałej zaś są podpowiedzią rozważnego postępowania, bo inaczej może ona znaleźć się w trudnej sytuacji. 

Sen o szpilkach oznacza, ze potrzebujesz miłości i kieruje Tobą teraz namiętność. 

Przymierzanie butów na obcasie zwiastuje w Twoim życiu wielkie zmiany. 

Czerwone buty na obcasie oznaczają, że masz niespełnione fantazje seksualne lub pragniesz miłości. Być może masz również bardzo wygórowane wymagania co do partnera. 

Czarne buty na obcasie ostrzegają Cię przed ujawnianiem swoich sekretów, które ktoś może wykorzystać przeciwko Tobie. 

Białe buty na obcasie wróżą uroczystość rodzinną, która może nawet dotyczyć Ciebie.

Nowe buty zwiastują poprawę sytuacji materialnej i osiągnięcie sukcesu. To bardzo pozytywny znak. Możesz również otrzymać przyjemny prezent.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Alicja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snily mi sie nowe buty moze i potrzebuje milosci bo od roku jestem sama :C


x