Inne nazwy snu:

sennik buty na obcasie, znaczenie snu o butach na obcasie, przymierzać buty sennik, czarne buty sennik, znaczenie snu stare buty

polski sennik Sen o butach na obcasie

Według sennika buty na obcasie są symbolem drobnych nieporozumień. Możesz teraz pokłócić się z kimś bliskim, jednak nie będą to poważne spory i szybko na nowo zapanuje w Twoim życiu spokój. Sen o butach na obcasie, które są ciasne, to znak niedokończonych spraw zawodowych, które powinieneś w końcu załatwić, ponieważ dadzą teraz o sobie znać. Chodzenie w butach na obcasie obrazuje pragnienie zwrócenia na siebie uwagi pewnej osoby. Znaczenie snu buty na obcasie, jeśli są one koloru czerwonego to wysoka pozycję zawodowa. Kiedy kupujesz buty na wysokim obcasie, jesteś pełen zazdrości, która na pewno Ci zaszkodzi najbliższym czasie. Przemyśl swoje zachowanie. Jeśli łamiesz obcas, dobrze się zastanów zanim podejmiesz ważną decyzję, bo może ona okazać się błędem. 

Stare buty na obcasie symbolizują nieroztropne zachowanie, które ściągnie na nas kłopoty. Kiedy mamy przez nie poobcierane nogi, Twoje wyniosłe zachowanie stanie się obiektem żartów oraz kpiny. 

Szpilki we śnie oznaczają namiętność i potrzebę miłości. Kiedy w nich chodzisz, próbujesz się komuś przypodobać. Obcasy w czerwonym kolorze symbolizują Twoje wygórowane oczekiwania wobec partnera. 

Jeśli we śnie przymierzamy buty, musimy być na jawie przygotowani na zmiany zachodzące naszym życiu. Warto się skupić na emocjach, jakie towarzyszą mierzeniu butów, ponieważ mogą one nas naprowadzić na to, jaki charakter będą miały owe zmiany. 

Kiedy śnią nam się czarne buty to wskazówka, by teraz zachować pewne informacje dla siebie i nie zdradzać swoich sekretów. Białe buty natomiast symbolizują zwiększone potrzeby finansowe albo zamożnego protektora.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Hania
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snily mi sie buty na obcasie a ostatnio z moja przelozona mialam konflikt.

login: iwa
Dodano: 28.09
0
0

uwielbiam obcasy. im wieksze tym lepsze. moze przez to bardzo czesto mi sie snia :d zawsze czuje sie wtedy lepiej i bardziej pewna. nie wyobrazam sobie nie chodzic w butach na obcasach to moze przez to ubieram je nawet w snach :D


x