Inne nazwy snu:

sen o butach dla dziecka, sen o noszeniu butów dziecięcych

Prawdziwym jest twierdzenie, że buty mówią wiele o charakterze noszącego je człowieka. Jako przedmiot marzeń sennych stanowią symbol Twojej aktualnej sytuacji.
polski sennik Sen o butach dziecięcych

Kiedy śnisz o dziecku, symbolizuje to czystość, szczerość, niewinność, ciepło oraz Twoje dobre intencje. Ponadto sny o nim mogą też oznaczać tą stronę Ciebie, która jest słaba, krucha i bezbronna. Z kolei interpretacje snów o dziecięcym obuwiu wykazują się różnorodnością, dlatego powinno się zwracać uwagę na szczegóły i kontekst, w jakich się ono pojawia.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Buty dziecięce we śnie to symbol czystości, niewinności, wrażliwości, delikatności, zdrowia, wartości moralnych, naiwności oraz litości. Ktoś Ci znany może zajść wkrótce w ciążę.
  • Widzenie dziecięcych butów we śnie oznacza to, że wspaniale odnajdziesz albo już się odnajdujesz w roli rodzica. Opieka nad dzieckiem wymaga wyrzeczeń i wytężonej uwagi, ale poradzisz sobie dzięki swojemu charakterowi.
  • Wystąpienie butów dziecięcych we śnie może być symbolem potrzeby miłości, trudnych czasów albo naruszenia zaufania. Jeżeli w rzeczywistym życiu posiadasz już dziecko, oznacza to szczęśliwy okres w życiu.
  • Noszenie dziecięcego obuwia we śnie odnosi się do niewinnego i czystego nastawienia osoby śniącej. Z drugiej jednak strony może świadczyć o dziecinności.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snily mi sie buty dzieciece i interpretacja snu na senniku sie zgadza bo jestem swiezo upieczona mama.


x