Inne nazwy snu:

burza sennik, znaczenie snu o burzy, ulewa sennik, być zaskoczonym przez burzę sennik, silna burza sennik

polski sennik Sen o burzy

Burza pojawiająca się we śnie może zwiastuje lęki i emocje, które dusimy w sobie. Może ona symbolizować także gniew, złość oraz symbolizować zbliżające się zmiany. Według sennika burza, którą widzimy to znak, ze czka nas walka, trata lub katastrofa na jawie. Jeśli się przed nią ukrywamy, szybko skończą się problemy w naszym życiu. Burza z ciemnym niebem oznacza niepokojące wieści z kraju. Kiedy burza zastaje Cię daleko od domu, w kraju będą działy się złe rzeczy związane z polityką. Jeśli podczas burzy jesteśmy bezpieczni, ominie nas niebezpieczeństwo ja jawie. Kiedy zaś nas ona zaskoczy, czeka nas prawdziwe nieszczęście. 

Chowanie się pod dębem w trakcie burzy oznacza, że musisz uciekać, bo czekają Cię złe wydarzenia. Gdy przeczekujesz burzę, spotka Cię pomyślność w interesach. Obserwowanie jej z bezpiecznego miejsca to znak, że coś zagraża Twoim uczuciom, życiu lub innym istotnym dla Ciebie kwestiom. Słuchanie odgłosów burzy to zły znak. Kiedy burza nas zaskakuje, możemy się spodziewać nieszczęścia. Kiedy jesteśmy w niej sami i walczymy o życie, będziemy się zmagać z trudnościami i stratą. 

Silna burza z grzmotami oznacza, że czeka Cie poważna zmiana w życiu osobistym, być może utrata kontaktu z kimś bliskim. Sen o burzy z gradem to znak, że nie możesz działać pod wpływem emocji. Pioruny widziane w trakcie burzy symbolizują stresującą sytuację, w której będziesz musiał się odnaleźć. 

Znaczenie snu burza to również oczyszczenie atmosfery i szczęśliwy koniec zmartwień. Jeśli sen był nieprzyjemny czekają nas zaś trudne zmagania. 

Ulewa podczas burzy zwiastuje radykalne zmiany. Tornado to duże problemy osobiste i niepowodzenia w interesach. Grzmoty zwiastują zaś złe wiadomości.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
1
0

moja babcia odebrala wyniki a pare lat chorowala na raka i nagle sa pozytywne . . sen o burzy i jego znaczenie sie sprawdzilo

login: Vin D
Dodano: 10.01
0
0

Sennik sprawdzony! Śniłam o mocnej burzy z grzmotami i po kilku dniach zaczęły się problemy w moim związku i w końcu rozstaliśmy się... Nadal jest mi z tym ciężko ale trzeba żyć dalej!


x