Inne nazwy snu:

sennik brzuch, znaczenie snu brzuch, sennik brzuch ciążowy, rana na brzuchu sennik, gruby brzuch sennik

polski sennik Sen o brzuchu

Sen o brzuchu mówi wiele o naszych codziennych sprawach. Może on jednak również symbolizować choroby lub złe nawyki. Według sennika brzuch dotyczy też seksualności i materialnej strony naszego życia. Jeśli we śnie widzisz własny brzuch, powinieneś bardziej się skupić na swoich uczuciach. 

Znaczenie snu brzuch kiedy jest on wklęsły i czujemy się głodni to niezaspokojone potrzeby zmysłowe. Jeśli natomiast brzuch jest wydęty, musisz oczyścić atmosferę wokół Ciebie, co może się wiązać zarówno z kłótnią, jak i wybuchem złości, jednak czasami jest on po prostu potrzebny. Gruby brzuch i odczuwanie mdłości sygnalizuje, że za bardzo sobie pozwalasz w pewnych kwestiach. Może to dotyczyć również życia erotycznego. Ładny, zdrowo wyglądający brzuch jest symbolem fizycznej satysfakcji lub chęci do działania. 

Brzuch ciążowy to oznaka płodności lub też strachu przed nieplanowanym zajściem w ciążę.

Kiedy brzuch we śnie rośnie, jest to zwiastun Twojego powodzenia w interesach. Jego zbyt szybkie osiąganie dużych rozmiarów to zaś znak, że będziesz mieć się czym martwić. Bardzo gruby brzuch wróży pokaźne wynagrodzenia. Gdy Twój brzuch staje się szczupły, uwolnisz się od problemów. Różne dolegliwości brzucha pojawiające się we śnie świadczą o naszych potrzebach i obawach. 

Kiedy brzuch pękł Ci we śnie i nie udaje się go przywrócić, umrzesz nagle i nie pozostawisz po sobie ostatniej woli. Pełny brzuch jest oznaką zadowolenia, które Cię czeka, a pusty zapowiada ciężkie chwile. Kolka jest symbolem nagłej choroby. Burczenie w brzuchu zwiastuje wielkie zmiany w Twoim życiu. Musisz jednak mieć oczy i uszy otwarte. Ból w okolicy brzucha to symbol nieporozumień. 

Jeśli we śnie pokazujesz brzuch, odkrywasz przed innymi wszystkie swoje wady, co łatwo można wykorzystać przeciwko Tobie. Dziecięcy brzuszek widziany we śnie oznacza, że zbytnio martwisz się o swoich członków rodziny. 

Rana na brzuchu jest znakiem, że wszystko się w Twoim życiu ułoży i nie musisz ingerować w niektóre sprawy. Rozcięty brzuch to interesująca propozycja.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Marina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snil mi sie sen o brzuchu a probuje sie odchudzac ale ciagle lamie diete.

login: Ewa
Dodano: 10.11
0
0

mnie sie tez snila kilka razy ciaza. raz nawet ze nie wiedzialam na poczartku ze w niej jestem i zaczelam tyc bardzo. powiekszal mi sie jedynie brzuch :D

login: Marcelina
Dodano: 28.09
0
0

snilo mi sie w ostatnim czasie kilka razy ze bylam w ciazy. byly to poczatki ciazy i staralam sie ukryc juz delikatnie wystajacy brzuch. czy to moze faktycznie oznaczac ze boje sie nieplanowanej ciazy i ze nie jestem jesczze gotowa na bycie matka?


x