Inne nazwy snu:

błoto sennik, sen o błocie, znaczenie snu błoto

Sen o błocie, to wbrew pozorom pozytywny znak, błoto widziane we śnie zapowiada szeroko rozumiane szczęście, które dotyczyć może każdej z dziedzin życia, zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Jeżeli śniący śni, iż we śnie wdepnął w błoto, to taką sytuację powinien odebrać jako bardzo optymistyczny znak, zapowiada on śniącemu znaczną poprawę jego pozycji majątkowej, jego sytuacja finansowa znacznie się polepszy, a co za tym idzie nastawienie do życia śniącego.
polski sennik Sen o brudzeniu się błotem

  • Błoto we śnie odnosić się może również do sfery psychiki śniącego, to pewne, niewyjaśnione sytuacje z przeszłości, które nie pozwalają na osiągnięcie spokoju śniącemu. 
  • Jeżeli śniący śni, że wchodzi w błoto to dla niego może być sugestią, że znajduje się w otoczeniu bardzo sprytnych ludzi. Zapadanie się w błocie to znak nadchodzących ciężkich chwil, z którymi jednak śniący sobie poradzi.
  • Niektóre senniki interpretują przechodzenie przez błoto jako ostrzeżenie przed utratą zaufania i przyjaźni. Błoto na ubraniu oznacza wątpliwości śniącego dotyczące jego sytuacji.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Ola
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

urodzlam coreczke a przed jej narodzinami mialam sen jak pobrudzilam sie blotem bedac w ciazy :)


x