Inne nazwy snu:

brudne buty, buty, nowe buty, noszenie butów

polski sennik Sen o brudnych butach

Buty jako motyw senny określają aktualną sytuację w społeczeństwie, zaś brudne buty można różnie tłumaczyć.
Szczegółowe znaczenie snu:
-Twój sen o brudnym obuwiu oznacza, że pozrażasz do siebie wielu ludzi zarówno w życiu zawodowym, jak i również prywatnie. A wszystko to z powodu tego, że nie szczędzisz im słów krytyki, często tak pochopnie i bez powodu. Czy warto tak postępować?
- Znaczenie snu, w którym pojawiają się ubrudzone buty, można odczytywać w kontekście sfery uczuć osoby śniącej. Jest niemal pewne, że pozna ona tajemnicę swojego partnera bądź partnerki, co będzie rzutowało na ich późniejsze relacje w najbliższej przyszłości.
 -Nieco brudnawe albo okurzone buty znaczą, że ostatnio opanowała Cię wewnętrzna ospałość i brak chęci do działania, co widać w Twoim życiu zawodowym i osobistym. Oddajesz się błogiemu lenistwu, co niekoniecznie przynosi Ci dobre skutki. Zaniedbujesz aktywność fizyczną i uzbierało Ci się wiele zaległości w pracy.
- Przeszłaś bądź też przeszedłeś niedawno przez ciężkie doświadczenia, jeżeli masz sen o nieczystych lub ubłoconych butach.
-Wręczanie komuś w prezencie nowych butów, które w wyniku pewnych okoliczności ubrudziły się- zadaniem takiego snu jest ostrzeżenie nas przed złymi decyzjami, działaniami albo też otaczającymi nas ludźmi, które to w przyszłości mogą doprowadzić do różnych życiowych kłopotów.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o brudnych butach
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

sprawdzilo sie znaczenie


x