Inne nazwy snu:

woda, sen o brudnej wodzie, woda sodowa, pływać, utopić się, jezioro, zamarznięta woda, szum wody, pić wodę, odbicie w wodzie

polski sennik Sen o brudnej wodzie

Sen o wodzie, która jest bardzo czysta to znak, że zbliża się w twoim życiu olbrzymi sukces, możesz też liczyć na szczęście w miłości. Sen o czystej wodzie to też nawiązanie do twojej psychicznej równowagi, jaka na co dzień towarzyszy ci w życiu.
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest woda brudna i mętna oznacza to, że borykasz się z wieloma problemami. Mogą one wynikać z twojego braku pewności siebie.
Widzieć wodę przejrzystą we śnie to zapowiedź korzyści jakie zdobędziesz w najbliższym czasie oraz pomyślności.
Wzburzona woda to zawsze zapowiedź bardzo burzliwego i skomplikowanego okresu w życiu. Będzie to czas wypełniony wieloma troskami.
Sen, w którym dostrzegasz w wodzie własne odbicie przestrzega cię przed uleganiem iluzjom.
Jeżeli śni ci się ciepła woda to musisz przygotować się na nadejście poważnej choroby.
Picie wody we śnie oznacza, że zawsze żyjesz w zgodzie z pragnieniami swojego ciała i duszy.
Jeżeli we śnie pływasz w rzece lub w jeziorze to znak, że czeka na ciebie w najbliższym czasie poważne niebezpieczeństwo.
Sen, w którym widzisz jak woda wypływa z domu to sugestia, że jesteś osoba władczą, która lubi rządzić innymi ludźmi.
Sen, w którym do domu wpływa rzeka zapowiada, że w twoim życiu pojawi się niedługo osoba bardzo wpływowa i bogata, która odmieni twoje życie.
Jeżeli we śnie słyszysz bardzo wyraźny szum wody to spodziewaj się w najbliższym czasie powrotu podróżnika z wyprawy.
Wda sodowa to znak, że pomimo ogromnej pracy i wysiłku będziesz zadowolony.
Święcona woda jako symbol senny nawiązuje do tego, że zawsze dążysz do ideału.
Zamarznięta woda jako symbol senny to znak, że twój racjonalizm, oziębłość i oschłość nie pozwalają ci do końca cieszyć się życiem i czerpać radości z uczuć.
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest woda gładka i spokojna oznacza to, że teraz będziesz się cieszyć spokojem w życiu.
Woda falująca i niespokojna zapowiada, że w najbliższym czasie przyjdzie ci się zmierzyć z drobnymi kłopotami dnia codziennego.
Jeśli głównym motywem twojego snu jest sytuacja, gdzie przeglądasz się w wodzie to znak, że starasz sam się oszukać w pewnej sprawie.
Jeżeli bardzo boisz się wody we śnie oznacza to, że jesteś człowiekiem o bardzo nerwowym charakterze, co może ci czasami przysparzać kłopotów.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Mialem sen o wodzie - znaczenie snu sie sprawdzilo.


x