Inne nazwy snu:

sennik brat, znaczenie snu o bracie, pijany brat sennik, brat w więzieniu sennik, sennik pożegnanie z bratem, umierający brat sennik

polski sennik Sen o bracie

Sen o bracie może być tłumaczony jako zapowiedź zdrowia lub prawda o nas samych, ponieważ brat stanowi nawiązanie do naszych cech. Może on również zwiastować ważne wydarzenie w rodzinie lub kiedy toczymy z bratem na jawie spory, najwyższy czas się z nim pogodzić. Znaczenie snu brat zależy oczywiście również od tego, w jakim kontekście się on pojawia w naszym śnie. 

Kiedy widzimy brata we śnie, czekają nas radosne chwile, być może związane z jakimś rodzinnym wydarzeniem. Jeśli spotykamy zmarłego brata, czeka nas długie życie lub zakończymy wreszcie jakiś konflikt rodzinny. Rozmowa z bratem podpowiada nam, że musimy odważniej postępować, tylko wówczas uda nam się osiągnąć szczęście. Śmierć brata zwiastuje nam troski i zmartwienia, Kiedy śni nam się jego żona, musimy strzec się ludzi fałszywych. Syn brata jest oznaka niezadowolenia, które może nas teraz spotkać. Jego córka stanowi symbol strat w interesach. 

Jeśli nasz brat jest pijany we śnie, zwróćmy uwagę na partnera, bo może on być nieszczery. Młodszy brat to wróżba załatwiania czegoś po swojemu, mimo rad innych. Starszy brat oznacza osobę, która udzieli Ci cennych wskazówek. Brat chłopaka wskazuje na niezadowolenie z naszego obecnego związku. Jeśli żegnamy się z bratem, znajdziemy się w sytuacji, która będzie wymagała zaangażowania. Kłótnia z bratem jest symbolem pomocy innych, ale najwyższy czas samemu zacząć sobie radzić. Porozumienie z bratem wskazuje na dobrą passę w interesach. Według sennika brat błagający o pomoc oznacza, że straty dla Ciebie i Twojego rodzeństwa jeśli je posiadasz, a także możliwą śmierć kogoś bliskiego. 

Brat w więzieniu symbolizuje Twoje cenienie sobie niezależności. 

Brat z siostrą we śnie ostrzega przed kłótniami z krewnymi. Kłótnia z nimi to znak, że jesteś zmęczony i sfrustrowany. Rozmowa z nimi ostrzega przed nieporozumieniami. Ich utrata to symbol trudnej sytuacji, w której się znajdziesz. Umierający brat i siostra zwiastują nieszczęścia i być może nawet śmierć.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: martyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
1
0

Mialam sen o moim bracie, znaczenie snu sie sprawdzilo.

login: Dominika784
Dodano: 25.05
0
1

We śnie miałam trzech braci co próbowali mnie ochronić przed czymś, ale w rzeczywistości ja nie mam ani jednego brata.. Jak mogę zinterpretować ten sen?!

login: Polka
Dodano: 3.04
0
0

Snilo mi sie ze moj brat zostal pobity jak wyszedl z pomieszczenia w ktorym go boli smutny to ja zaczelam plakac i ich gonić wzielam cos co lezalo na ziemi i potem ja pobilam w placzu tych ludzi dopoki nie widzialam krwi nie moglam uwierzyc ze tak zrobili tak mnie to bolalo ze brata mi pobili ze az sie obudzilam.

login: Jeronimo
Dodano: 10.01
0
0

Śniło mi się że miałem młodszego brata którego musiałem cały czas pilnować i niańczyć jak małe dziecko.. Ja w rzeczywistości nie mam brata..


x