Inne nazwy snu:

bocian w gnieździe sennik, sen o bocianie znaczenie

Sen o bocianie postrzegany jest przez wiele osób jako optymistyczny sen, kojarzony w pierwszej kolejności z pojawieniem się potomstwa. Czy sen o bocianie ma jedynie takie znaczenie? Warto sprawdzić wszystkie szczegóły snu, by właściwie odczytać wskazówki płynące ze snu o bocianie.
polski sennik Sen o bocianie

  • Sen o bocianie w ogólnym znaczeniu jest dobrym znakiem dla osób planujących podróż, zapowiada szczęście w rodzinie. Jest to sen wyrażający marzenia, tęsknoty, pragnienie stworzenia czegoś własnego, jak rodzina, to chęć stabilizacji, jest to również symbol płodności i powiększenia rodziny.
  • Widok bociana we śnie interpretowany jest jako pojawienie się nowego członka rodziny.
  • Bocian w locie ostrzega przed kradzieżą, warto więc zachować ostrożność w swoich działaniach i odpowiednio zabezpieczyć swoje rzeczy, by nie paść ofiarą kradzieży. 
  • Klekot bociana we śnie jest zapowiedzią ważnych zmian w rodzinie. Bocian chodzący po łace jest zapowiedzią małżeństwa kogoś bliskiego z otoczenia śniącego.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Sen o bocianie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

interpretacja sie sprawdzila

login: ~Marek
Dodano: 14.11
0
0

Dwa razy zdarzyło mi się śnić o latającym bocianie. Dobrze że trafiłem na ten sennik, teraz jestem czujny jeśli chodzi o panów z lepkimi rączkami.


x