Inne nazwy snu:

Sen o bieliźnie, majtki znaczenie snu

Bielizna jest traktowana jako osobista część ubioru, która raczej jest skrywana pod innymi warstwami ubioru. Sen o bieliźnie jest interpretowany przede wszystkim w odniesieniu do osobistych uczuć i zachowań śniącej osoby, ale to nie jedynie ścieżki interpretacyjne takiego snu.
polski sennik Sen o bieliźnie

  • Widok bielizny we śnie pokazuje, że śniący czeka na jakąś wiadomość, która okaże się dla niego szczęśliwa. 
  • Jeżeli zaś śniący widzi we śnie inną osobę, której bielizna mu się podoba, to taki sen powinien traktować jako zapowiedź zbliżenia się do osoby, na której śniącej osobie zależy. Ta sytuacja stwarza możliwość bliższego poznania tej osoby, jej charakteru, sposobu bycia. To okazja do sprawdzenia, czy ta relacja przerodzi się w poważniejszy związek. 
  • Dobrym znakiem, wróżbą jest sen, w którym śniący rozwiesza wypraną bieliznę, to oznacza dla niego pomyślność i korzyści, ponadto składanie bielizny zapowiada szczęście w miłości. 
  • Istotny jest również sam kolor bielizny, jaki pojawia się w marzeniu sennym.
  • Biały kolor oznacza zadowolenie z życia, także uczuciowego, kolorowa bielizna wyraża chęć zmian i uatrakcyjnienie życia seksualnego, czarny kolor to zapowiedź końca związku z obecnym partnerem lub żałobę.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Sabina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Mialam sen o bieliznie, ktora wieszalam na sznurku - jestem szczesliwa obecnie - zgodzilo sie :)


x