Inne nazwy snu:

Sen o biciu się, sen o walce sennik

Bicie we śnie może być oznaką kilku ciekawych sytuacji, które w ciekawy sposób mogą się odnosić do rzeczywistości i pojmowania świata według własnych zasad.
polski sennik Sen o biciu się

  • Jeżeli śniący śni o takiej czynności, jakiej jest bicie, może to być dla niego znak od podświadomości, która chce zmotywować śniącego do działania, by postarał się zrealizować swoje zamierzenia, cele do których dąży od dłuższego czasu, to dobra pora na zrobienie kroku, który przyczyni się do zmian, tak oczekiwanych przez śniącego. Śniący powinien więc pobudzić się do działania, bo to dobry czas na takie plany, być może nie ma potrzeby czekać na lepszy moment, może on nie nastąpić, a obecna chwila nie wróci i przeminie szansa na zrealizowanie swoich planów, które od dawna próbuje śniący zrealizować.
  • Jeżeli śniący śni, że to on jest sprawcą ataku i bije kogoś, to taki sen zapowiada mu duże straty. Bicie się z kimś to zapowiedź początku nowej znajomości, która okaże się bardzo ciekawa dla śniącego, to będzie bardzo sympatyczna osoba. Jeżeli śniący jest bity w swoim śnie to może być dla niego zapowiedź zemsty za wyrządzane krzywdy.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sennik
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

sen o biciu sie sprawdzil sie, dziwny sen. - interpretacja ok


x