Inne nazwy snu:

sen o bibliotece, sen o książkach

Sen o bibliotece należy do dość sugestywnych snów, już temat snu jest sam w sobie symboliczny. Biblioteka kojarzy się z wiedzą, półkami pełnymi książek, to także miejsce, które kojarzy się z przeszłością, dawnymi czasami, których wspomnienie zawarte jest w książkach.
polski sennik Sen o bibliotece

  • Warto więc sprawdzić, co sen o bibliotece oznacza, czy niesie jakieś istotne wskazówki, które mogą pomóc w rozwikłaniu jakiejś spornej sytuacji. Warto zwrócić uwagę na wszelkie okoliczności towarzyszące marzeniu sennemu.
  • Sen o bibliotece to zapowiedź zmian, bardzo korzystnych dla śniącego, to także zapowiedź sukcesu, na który śniący długo i ciężko pracował. Poplamione książki są symbolem złych nawyków śniącego. Jeżeli śniący śni, że nie może odnaleźć konkretnej książki, to dla niego sugestia, by jeszcze raz przeanalizował ostanie wydarzenia i zastanowił się, czy niczego istotnego nie pominął. Może to dotyczyć jakiegoś ważnego egzaminu, jak i zadania w pracy. Bycie bibliotekarzem we snie oznacza ciężką pracę w celu osiągnięcia sukcesu.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Grzesiek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Dobra interpretacja snu bo sie u mnie sprawdzila a nil mi sie sen o bibliotece :D


x