Inne nazwy snu:

wilk, biały wilk, sen o białym wilku, ścigający Cię wilk, atakujący wilk, głaskać wilka, być wilkiem, wilkołak

polski sennik Sen o białym wilku

Sen o białym wilku najczęściej nawiązuje do sytuacji, w której inne osoby zupełnie cię nie rozumieją. Często taki sen pojawia się u osób, które stoją przed jakimś problemem i są zmuszone rozwiązać go zupełnie samodzielnie.
Z kolei sen o czarnym wilku oznacza, że na jawie czujesz się bardzo zagrożony z jakiegoś powodu. Co więcej, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nikt nie jest w stanie ci pomóc i będziesz zmuszony samodzielnie rozwiązać ten problem.
Jeżeli we śnie widzisz wilka bardzo wyraźnie oznacza to, że musisz teraz uważać, aby przyjaciel nie stał się twoim wrogiem. Taka sytuacja oznaczałaby, że miałbyś poważnego wroga, z którym nie łatwo się rozprawić.
Sen, w którym głównym motywem jest wilk wpatrujący się głęboko w twoje oczy zapowiada ci, że będziesz mieć teraz sporo spraw na ostrzu noża, które wymagać będą szybkiej reakcji.
Sen o wyciu wilka jest odzwierciedleniem tego, że na jawie ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy. Być może właśnie oczekuje, że to ty mu pomożesz.
Jeżeli we śnie udaje ci się zabić wilka jest to znak, że niektóre twoje tajemnice wyjdą teraz na jaw. Musisz się więc do tego dobrze przygotować.
Jeżeli głównym motywem twojego snu jest sytuacja, w której wilk cie ściga oznacza to, że ciągle unikasz poważnej konfrontacji, którą powinieneś odbyć już dawno.
Być zaatakowanym przez wilka to znak, że ze strony bliskiej ci osoby doznasz nieumyślnej przykrości.
Sen o polowaniu na wilki oznacza, że szybko pokonasz poważne problemy.
Przeganianie wilków jako symbol senny to dobry znak. Sen taki bowiem mówi, że twoim nieprzyjaciołom nie uda ci się w żaden sposób zaszkodzić.
Sen, w którym to ty jesteś wilkiem albo wilkołakiem zapowiada, że wreszcie zmierzysz się ze swoimi wieloma słabościami. Zmusi cię do tego sytuacja życiowa.
Jeżeli głaskasz wilka we śnie to znak, że pomimo twoich sporych starań nie zmienisz pewnych osób. Wszelkie twoje działania w tym zakresie będą daremne.
W miłości sen o wilku to zapowiedź bardzo udanego i trwałego partnerstwa.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Magdalena P
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

interpretacja snu o bialym wilku sie sprawdzila.


x