Inne nazwy snu:

biały pies sennik, znaczenie snu o białym psie, szczekający pies sennik, martwy pies sennik, sennik pies i kot, sen o chorym psie

polski sennik Sen o białym psie

Pies jest symbolem wierności i przyjaźni, ale również może on ostrzegać nas przed niebezpieczeństwem. Sen o białym psie oznacza natomiast, że w najbliższym czasie uda nam się poznać miłych ludzi, którzy być może na dłużej zagoszczą oni w naszym życiu. Pies bywa również symbolem erotycznym, może symbolizować nasze skrywane popędy lub nawet gniew wobec jakiejś osoby. Biel oznacza także naszą duchowość, czystość i niewinność. Według sennika biały pies jest więc również symbolem wzbogacenia materialnego lub duchowego, a nawet szczęście w grach losowych. Znaczenie snu biały pies jest więc jak najbardziej pozytywne i nie należy się go obawiać, jeśli pojawi się on w naszych snach. 

Gryzący pies oznacza, że ktoś, komu być może ufasz bezgranicznie może Cię zawieść. Musisz uważać również komu powierzasz swoje sekrety, ponieważ kiedy wyjdą one na światło dzienne, stracisz zaufanie ludzi. 

Czarny pies symbolizuje fałszywych przyjaciół, lepiej się dobrze przypatrz osobom wokół siebie. 

Małe pieski mogą symbolizować rozbudzoną seksualność. Szczenięta są jednak zwiastunem czegoś nowego, wizytę niespodziewanego gościa. 

Szczekanie psa jest ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem. Szykuje się coś niedobrego.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Kamila
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

ufam bezgranicznie mezowi czy to zle? snil mi sie bialy gryzacy pies..

login: Selena
Dodano: 10.01
0
0

Śniły mi się szczeniaczki a po kilku dniach moja siostra która mieszka w Stanach zapowiedziała swój przyjazd :) Bardzo się ucieszyłam!


x