Inne nazwy snu:

sen o robakach znaczenie, biały robak sennik

Sen, w którym pojawiają się robaki jest snem, który wzbudza niepokój, niemiłe skojarzenia i emocje. Robactwo we śnie można określić jako koszmar senny, który wprowadza w stan niepokoju i lęku.
polski sennik Sen o białych robakach

  • Sen o białych robakach nie będzie miał zatem pozytywnego znaczenia, odnosi się do choroby, czy nawet rozkładu, a to nie wzbudza pozytywnych emocji. Robaki odnoszą się do tych sfer życia, które w pewnym stopniu można określić jako uszkodzone, wybrakowane. Sen o białych robakach mówi o utracie sił witalnych, energii życiowej. W zależności od miejsca, w jakim pojawiają się robaki, czy to określone miejsce na ciele, czy pomieszczenia domowe, można interpretować jako te zagrożone chorobą, nie tylko w dosłownym znaczeniu, ale również, lub przede wszystkim symbolicznym.
  • Robaki pojawiające się w sypialni mogą odzwierciedlać problemy małżeńskie, pojawiające się na biurku, dokumentach mogą być odzwierciedleniem trudności w pracy, te widziane w kosmetykach, jako lęk przed brzydotą, utratą urody. Należy jednak pamiętać, iż sen ma jedynie znaczenie symboliczne.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o bialych robakach
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

w koncu sennik co sie sprawdza:)


x