Inne nazwy snu:

białe buty sennik, znaczenie snu o białych butach, dawać komuś białe buty sennik, zakładać białe buty sennik

polski sennik Sen o białych butach

Sen o białych butach jest pozytywnym znakiem. Białe obuwie zakładamy podczas uroczystych chwil- komunii czy ślubu i podkreśla ona niepowtarzalność chwili. Według sennika białe buty we śnie symbolizują więc szczęśliwy okres w naszym życiu, podczas którego będziemy się czuli wyjątkowo, jak i możemy podjąć bardzo ważne decyzje na temat przyszłości. 

Najczęściej sen o białych butach pojawia się u kobiet. Zakładanie przez nich białych butów we śnie symbolizuje nadejście jakiegoś ważnego dla nich wydarzenia. Znaczenie snu białe buty obejmuje więc jakieś nowości w życiu, rozpoczęcie kolejnego etapu. Sen może dotyczyć zarówno spraw uczuciowych i rodzinnych, jak również sfery zawodowej i towarzyskiej. Jeśli kobieta zakład buty, które podaje jej bliska osoba, wydarzenia będą dotyczyły rodziny. Kiedy jednak obuwie przynosi szczęśliwe dziecko, może być to zwiastun pojawienia się potomstwa. 

Białe buty mogą także symbolizować podróż. Będzie ona bardzo udana i nie spotkają nas żadne komplikacje. Co więcej podczas niej uda się nam odpocząć i zregenerować. 

Kiedy osoba śniąca daje komuś białe buty, miła niespodzianka z nimi związana dotyczy innej osoby. To jednak my ofiarowując białe buty bezpośrednio się do niej przyczynimy. 

Nowe buty we śnie symbolizują podróż. Ich zakładanie natomiast jest symbolem sukcesu, polepszenia się sytuacji materialnej. Obuwie nie do pary zwiastuje rozstanie lub nieporozumienia w związku. Buty sportowe oznaczają, że bardzo łatwo uda nam się pokonać przeciwności. Buty podarte zwracają nam uwagę na zbyt silne dążenie do korzyści materialnych. Ich szycie jest zaś wróżbą nadchodzącej kłótni. 

Męskie białe buty mogą być symbolem braku dojrzałości, dziecinnego zachowania.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o bialych butach
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Dobry sennik.

login: Jolanta897432
Dodano: 25.05
0
0

Sen gdzie pojawia się były chłopak jako dziecko w białych butach?? Tak stanowczo interpretacja jest prawdziwa.. Dzieckiem był i pozostał!

login: Zorrro
Dodano: 10.01
0
0

Jeżeli śnią mi się męskie białe buty a jestem kobietą? Interpretacja snu jest taka sama?


x