Inne nazwy snu:

biała sukienka sennik, suknia ślubna

Sukienka to taki element garderoby, który jednoznacznie kojarzy się z kobiecością, zwłaszcza dobrze dobrana potrafi ukazać zalety kobiecej figury ukrywając jej mankamenty.
polski sennik Sen o białej sukience

  • Pojawiający się we śnie sen o białej sukience jest bardzo ciekawym motywem interpretacyjnym. Sen ten, zwłaszcza w odniesieniu do kobiet przynosi pozytywne rozwiązania. Warto zatem zapamiętać jak najwięcej szczegółów ze snu o białej sukience, by móc jak najbardziej celnie odczytać przesłanie snu o białej sukience. 
  • Sukienka sama w sobie to symbol kobiecości, motyw ten można interpretować też jako motyw macierzyństwa, uczuć, potrzeb seksualnych. Sen o dobrze dobranej, idealnie pasującej sukience pokazuje, że śniąca kobieta dobrze poradzi sobie w życiu w roli żony, matki, sen ten pokazuje że jest gotowa na macierzyństwo. Widok białej sukienki jest zapowiedzią zbliżającego się ślubu, to także zobrazowanie jej potrzeby bliskości i miłości.
  • Dla mężczyzny sen o białej sukience jest oznaką wierności dobrych zamiarów jego kobiety. Dla małżeństwa sen jest zapowiedzią powodzenia w finansach i harmonii.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: moj sen o białej sukience
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

snila mi sie biala suknia a interpretacja ok


x