Inne nazwy snu:

sprzątać bałagan, robić bałagan znaczenie snu

Bałagan we śnie to odzwierciedlenie stanu emocji, psychiki śniącego. To symbol nieuporządkowanych, niezakończonych spraw, których śniący nie może doprowadzić do końca, to powoduje zamieszanie w jego życiu, konflikty, chaos, zbędne, negatywne emocje, których można uniknąć przy odrobinie dobrej woli.
polski sennik Sen o bałaganie

  • Jeżeli śniący robi bałagan we śnie to jest to ostrzeżenie przed pochopnymi decyzjami i nieprzemyślanymi decyzjami, które mogą doprowadzić do bałaganu i chaosu w życiu śniącego, do konfliktowych i nieprzyjemnych sytuacji. W wyniku tych niekorzystnych wydarzeń ustabilizowana sytuacja może ulec zmianie, porządek i harmonia znikną i śniący będzie musiał od nowa budować swój porządek.
  • Sprzątanie bałaganu we śnie to symbol dobrej i odpowiedniej decyzji, którą podjął śniący, ma ona doprowadzić do powrotu porządku i harmonii w jego życiu. To początek nowego etapu w życiu, który przyniesie ustabilizowanie sytuacji życiowej i spokojną, uporządkowaną przyszłość.
  • Przebywanie w bałaganie to sugestia, że śniący od dłuższego czasu tkwi w jakimś martwym punkcie, marazmie, z którego nie podejmuje prób wydostania się. Ta sytuacja uniemożliwia mu rozwój, a wręcz powoduje uwstecznienie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o balaganie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Sprawdzilo sie

login: sen o balaganie
Dodano: 5.03
1
0

interpretacja snu sie sprawdzila


x