Inne nazwy snu:

mokradła sennik, tonąć w bagnie znaczenie snu

Sen, którego tematem jest bagno, jest powodem do niepokoju, obaw o to, co przyniesie życie. Być może jest to spowodowane tym, że śniący stoi przed bardzo ważnym wyborem, istotną decyzją.
polski sennik Sen o bagnie

  • Sen o bagnie może być odzwierciedleniem trudnej i niepewnej sytuacji w życiu śniącego, jest ona dość skomplikowana, nie widać perspektyw. Może to dotyczyć życia zawodowego, jak i relacji z najbliższymi, to także odniesienie do nałogów, jakie pochłonęły śniącego.
  • Jeżeli śniący śni, że topi się w bagnie, to dla niego znak, by zrobił wszystko, co tylko możliwe, by uniknąć niebezpieczeństwa. Kiedy udaje mu się wydostać z bagna, to znak, że będzie potrafił poradzić sobie z przeciwnościami losu i w realnym życiu. Powinien pamiętać, by nie zniechęcać się niepowodzeniami, a uparcie kroczyć do zaplanowanych celów. To zadanie bardzo trudne, ale możliwe do wykonania. Jeżeli śniący widzi inne osoby w pobliżu bagna, to dla niego dobry znak, dlatego że uda mu się uniknąć jakiejś niebezpiecznej sytuacji, a całe to wydarzenie zakończy się dla niego korzystnie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Lukas
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
1
0

Snil mi sie sen o bagnie, sennik sie nie mylil w interpretaacji jest okej.


x