Inne nazwy snu:

sen o autobusie

Sen o autokarze ma kilka znaczeń, śniący w łatwy sposób może te wyjaśnienia przenieść do własnego życia, prawidłowo odczytać wskazówki, jakie taki sen niesie.
polski sennik Sen o autokarze

  • Sen o autokarze to zapowiedź podróży, którą śniący może odbyć w większej grupie. Powinien zwrócić uwagę, na emocje, jakie towarzyszą w tym śnie, gdyż one będą sugerowały, czy ta podróż się uda. Gdy śniący staje się kierowcą autobusu to znak, że chce mieć większą kontrolę nad swoim życiem, pozbyć się poczucia, że ktoś inny steruje jego życiem. Sen o autokarze to sugestia, że śniącemu brakuje energii, jest zmęczony, także psychicznie, to zatem najlepsza pora, by odpocząć, nabrać energii i dystansu do świata, codzienności.
  • Kierowanie autokarem może oznaczać, że śniący będzie miał nudą pracę, w dodatku nie przynoszącą zbyt wysokich dochodów. Oczekiwanie na autokar to ostrzeżenie przed zbliżającymi się trudnościami i niepowodzeniami, jakie wkrótce mogą nastąpić.
  • Piętrowy autokar to znak, by na pewne sprawy spojrzeć z kilku punktów widzenia. Wówczas łatwiej będzie podjąć decyzję, która będzie najbardziej trafna.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o autokarze
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Super interpretacja.


x