Inne nazwy snu:

sen o ataku myszy, sen o myszach, myszy w śnie, atak myszy w śnie

polski sennik Sen o ataku myszy

Atak myszy to symbol senny konfliktów i zmartwień. 

Często sny o myszach ostrzegają przed zbyt dużym wyczerpaniem organizmu. Jeżeli w twym śnie łapiesz myszy, to bardzo dobrze obrałeś swoją życiową drogę. Zabicie myszy za to wróży sukces, pokonanie szkodliwych oraz dokuczających nam wrogów. Natomiast mysz będąca w pułapce jest dobrym znakiem dla śniącego, bo zapowiada pomyślne załatwienie sprawy, która długo się ciągnie. Białe myszy zazwyczaj oznaczają małżeństwo, a dla osób, które już są w legalnym związku niepotrzebne troski, martwienie się na zapas. Myszki szare są oznaką czekającego na nas ubóstwa. Jeśli śnisz o wystraszonej, szarej myszce, to pewnie jesteś osobą zakompleksioną, która potrzebuje pomocy albo opieki innych. Dla ludzi niezauważalnych taki sen to zachęta do podejmowania bardziej śmiałych decyzji, bo inaczej całe życie pozostaną w cieniu.
 
Piszczące lub też chrobocące myszy ostrzegają przed złodziejem lub oszustem. Stado myszy nawiedzające nasz sen jest znakiem nadchodzących trudnych czasów. Myszka Miki jest zaś symbolem dziecięcej zabawy, jakiej oddamy się w niedługim czasie, a także aluzją do infantylnego charakteru śniącej osoby, jej naiwności i niedojrzałości. Jeżeli twój sen traktuje o myszy od komputera, to najpewniej za dużo czasu spędzasz przed monitorem. Kiedy zaś przyśni ci się, że kot złapał mysz, to oczekuj uznania i szacunku. Myszy i szczury jednocześnie występujące w marzeniach sennych oznaczają pojawienie się konkurenta w walce o serce wybranki.
 
Sen, podczas którego mysz ucieka przed kotem, zapowiada miłosne kłopoty. Jeśli zaś kobieta widzi w czasie snu mysz w jej ubraniach, to musi wystrzegać się udziału w skandalach. Sen, w którym jemy mysz lub patrzymy, jak ktoś inny ją spożywa, jest odzwierciedleniem rosnącego w śniącej osobie poczucia winy. Jeśli jednak patrzymy na mysz, która coś je, to ktoś pragnie zakłócić panująca w naszym życiu harmonię. Mysz biegnąca ostrzega przed fatalnym stanem fizycznym naszego organizmu. Mysz brązowa oznacza poczucie stabilizacji.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: sen o ataku myszy
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

dobry sennik


x