Sen w którym ktoś zabiega o nasze względy jest zapowiedzią miłości, która wkrótce zapuka do naszych drzwi. Osoby, które pozostają w chwili obecnej bez partnera, powinny więc przygotować się na tę wyjątkową chwilę, aby nie przegapić okazji do przeżycia czegoś wyjątkowego.
polski sennik Sen o adoratorze

Jeżeli natomiast to my jesteśmy osobą adorującą, powinniśmy skupić się na swoim aktualnym związku. Być może w ostatnim czasie zbyt mało uwagi poświęcaliśmy ukochanej osobie, dlatego jeżeli nie chcemy, aby relacja uległa pogorszeniu to warto zmienić swoje postępowanie. 

Sytuacja w której widzimy, jak ktoś adoruje inną osobę, to ostrzeżenie, że ktoś w naszym otoczeniu może chcieć nas oszukać. Uważnie zatem podchodźmy do nowych znajomości, a także starajmy się przez pewien czas nie dzielić z osobami, do których nie mamy pełnego zaufania naszymi osobistymi przemyśleniami i planami. 

Adorowanie kogoś może być także interpretowane jako bezskuteczna próba osiągnięcia jakiegoś celu. Posiadanie wielbiciela jest natomiast często zapowiedzią dużych zmian, nie tylko w sferze uczuciowej.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Marcin
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Interpretacja sennika snu o adoratorze calkowicie do mnie pasuje.


x