Inne nazwy snu:

znaczenie snu o kradzieży, kradzież sennik, okradać kogoś we śnie, zostać okradzionym sennik, kraść pieniądze sennik

polski sennik Sen kradzież

Gdy śni Ci się kradzież, zbyt wiele uwagi zwracasz na sprawy materialne. Poza tym możesz zaniedbywać swoich bliskich. Najwyższy czas więc wybrać się do nich na wizytę. 

Jeśli we śnie ktoś okrada Ciebie, znajdziesz to, czego od dawna szukałeś. Gdy Ty kogoś okradasz, może Cię zgubić wizja szybkiego zysku. Kiedy widzisz kradzież, czekają Cie pewne niepowodzenia. Jeśli widzisz jak ktoś kradnie, ale na to nie reagujesz, nie potrafisz podjąć ważnych decyzji i działać samodzielnie. Jeżeli we śnie odkryjesz kradzież, odzyskasz dawną znajomość. Dla młodych kobiet sen o złodzieju jest przejawem erotycznych pragnień. 

Kradzież pieniędzy zwiastuje oszustów w Twoim otoczeniu. Kradzież telefonu oznacza, że to Ciebie ktoś będzie chciał teraz oszukać. Kradzież torebki symbolizuje zawstydzenie Cię w towarzystwie. Według sennika kradzież samochodu to utrata czegoś cennego. Kradzione we śnie słodycze oznaczają niewielkie problemy ze zdrowiem. Znaczenie snu kradzież portfela to obawy przed utratą pieniędzy. 

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Ewelina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Snila mi sie kradziez, trafna interpretacja bo zaniedbuje kontakty z bliskimi odkad wyprowadzilam sie do Warszawy na studia.


x