Inne nazwy snu:

chować się sennik, chować się w domu sennik, znaczenie snu o chowaniu się, chować się przed kimś sennik

polski sennik Sen  o chowaniu się

Sen o chowaniu się interpretuje się na wiele sposobów. Według sennika chowanie się pojawiające się jako symbol senny trzeb analizować w zależności od tego gdzie i przed czym się chowamy. Chowanie się we śnie często odnosi się do twojej aktualnej sytuacji życiowej, która może być bardzo niestabilna.

Chować się przed kimś we śnie to nawiązanie do czegoś niemoralnego, co zrobiłeś. Jest to znak, że masz spore wyrzuty sumienia i aby się ich pozbyć powinieneś wziąć odpowiedzialność za to co zrobiłeś. Chować się przed złem to sen o charakterze ostrzegawczym – grozi ci niebezpieczeństwo, więc bardzo uważaj na to co dzieje się wokół ciebie. Chować się ze strachu to nawiązanie do ograniczeń pojawiających się w twoim życiu. Musisz odkryć te ograniczenia i je przezwyciężyć.

Jeżeli we śnie chowasz chowasz się w domu to znak, że wciąż poszukujesz swojego miejsca w życiu. Nigdzie nie czujesz się bezpiecznie i „jak u siebie”. Chować się w szafie to z kolei zapowiedź wielu rozczarowań, które czekają cię w najbliższych dniach.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Emilka Z.
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Mialam sen o chowaniu sie pod dywan. Trafna interpretacja co do mnie sie sprawdzila.


x