Inne nazwy snu:

romans w pracy sennik, romans z szefem sennik, romans z kolegą sennik, romans z koleżanką z pracy sennik, romans z szefową sennik

polski sennik Romans z szefem

Szef pojawiający się we śnie stanowi wskazówkę do tego, ze za dużo myślimy o pracy i powinniśmy się zdecydowanie bardziej wyluzować. Sen o szefie jest także zapowiedzią awansu jeśli miał on pozytywny charakter. Teraz mogą spełnić się nasze marzenia o wyższym stanowisku i zarobkach. Jednak szef pojawiający się we śnie jest także złym znakiem. Może on być wróżbą zwolnienia z pracy, a nawet kłopotów zawodowych. Lepiej teraz staraj się wypełniać wzorowo zadania żeby nie narazić się przełożonemu.

Inaczej wygląda sprawa w przypadku romansu z szefem. Według sennika romans z szefem może być jedynie fantazją erotyczną. Zdarza się ona w szczególności u osób, które są zafascynowane swoim pracodawcą i czują do niego pociąg. Nie należy się jednak martwić swoimi fantazjami. Sen o romansie z szefem może oznaczać również nieodwzajemnioną miłość. Wówczas należy się poważnie zastanowić nad tworzonym związkiem. Czy aby na pewno kochamy tę osobę lub ona nas kocha? By może osoba, którą jesteśmy teraz zafascynowani nie jest warta naszego zachodu. Znaczenie snu romans z szefem to również nasz pociąg do pieniędzy, władzy i sukcesów. Sami chcielibyśmy je osiągać i być przełożony. Ciężka praca może jednak nas szybko doprowadzić do upragnionych celów.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Magdalena
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Mialam we snie romans z szefem. Interpretacja snu sie sprawdzila. Jestem pracoholikiem obecnie jestem w trakcie leczenia.


x