Inne nazwy snu:

przeżyć wypadek sennik, znaczenie snu o przeżyciu wypadku samochodowego, wypadek sennik, kraksa sennik

polski sennik Przeżyć wypadek samochodowy

Jeśli śni nam się przeżycie wypadku samochodowego, to najprawdopodobniej nam się on niedługo wydarzy. Jest to wskazówka do tego, by uważać na drodze i stosować się do przepisów ruchu drogowego. Sen o przeżyciu wypadku samochodowego oznacza również przypływ gotówki, więc możemy się spodziewać nadejścia korzyści materialnych. Znaczenie snu przeżycie wypadku samochodowego to także wielkie szczęście, które nie będzie nas teraz opuszczać. To dzięki niemu zacznie nam się naprawdę powodzić w wielu sferach życia. Według sennika przeżycie wypadku samochodowego to także ostrzeżenie przed nieodpowiednimi znajomościami. Nowo poznani ludzie mogą nas wciągnąć w swoje kłopoty, których nabawili się przez lekkomyślność.

Ogólnie sen o wypadku samochodowym także ma kilka znaczeń. Jest on odzwierciedleniem naszych lęków związanych z jazdą autem albo wskazuje na niepokój o naszych bliskich. Według sennika wypadek samochodowy to także wskazówka, by ostrożniej się zachowywać na drodze, bo inaczej możemy doprowadzić do nieszczęścia swojego lub innych ludzi. Co więcej symbol ten pojawia się u osób, które prowadza nieodpowiedni tryb życia. Nie prowadzi on bowiem do niczego dobrego. Wypadek samochodowy to jednak dobry znak w przypadku oczekiwania na awans. Po wielu trudach uda nam się zdobyć wyższe stanowisko.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: monika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Sen przezyc wypadek samochodowy i jego intepretacja mi sie sprawdzila.

login: ~mała*
Dodano: 27.02
0
0

Przyśniło mi się, że miałam poważny wypadek samochodowy. Za kilka dni mam egzamin na prawo jazdy...stres ogromny

login: Romekw97
Dodano: 25.05
0
0

Śniłem jak pożyczyłem od taty jego nowy Mercedes i miałem wypadek samochodowy gdzie samochód był cały tylko ja byłem cały we krwi i nie mogłem chodzić.. Jak mam interpretować taki sen?


x