Inne nazwy snu:

zaręczyny sennik, znaczenie snu o zaręczynach, oświadczać się sennik, sennik oświadczyny

polski sennik Sen o zaręczynach

Według sennika zaręczyny wbrew pozorom wcale nie zwiastują tej przyjemnej chwili wyczekiwanej przez wiele osób. Sen o zaręczynach często bowiem zwiastuje niepowodzenie w sprawach sercowych, albo sporą niepewność co do zasadności zaślubin. Jednak sen ten ma tez wiele pozytywnych interpretacji – wszystko zależy od całego kontekstu snu.

Zaręczyny we śnie to bardzo często ostrzeżenie przed zbliżającymi się sporymi kłopotami, które będą mieć wpływ na wiele sfer życia. I niekoniecznie chodzi tutaj o kłopoty w związku. Mogą to być problemy zdrowotne, albo kłopoty w pracy.

Sen o zaręczynach dla osób w związkach długoletnich symbolizuje chęć zalegalizowania tego związku. Jednak często marzenie to pojawia się u osób, gdzie jedna strona związku właśnie nie chce poważniejszych zobowiązań na stałe.

Sen o zaręczynach pojawiający się u osoby nie będącej w związku oznacza często, że właśnie spotkałeś osobę, z którą chcesz związać się już na stałe.

Sen, w którym widzisz zaręczyny zapowiada też często spora zmiany w życiu – jednak niekoniecznie zmiany pozytywne.

Sen, w którym to oświadczasz się komuś znaczy, że w Twoim życiu najwyższy już czas na stabilizację. I co więcej, jesteś w pełni na nią gotowy, dlatego właśnie jest to najlepszy czas na podjęcie zdecydowanych kroków w tej kwestii. Stabilizacja może dotyczyć nie tylko małżeństwa, ale też na przykład wyprowadzki, zmiany pracy itd.

Oświadczyny zwiastują też czasem zmianę, która czeka Cię w najbliższym czasie. To też zwiastun szansy, która pojawi się w Twoim życiu i warto ją wykorzystać.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: aga
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Niedawno zeralam z chlopakiem a wczesniej snily mi sie zareczny . .

login: Martyna W
Dodano: 21.09
0
0

Nawet nie przeszłoby mi przez myśl że zaręczyny mogą oznaczać coś nie przyjemnego.


x