Inne nazwy snu:

sennik zabić kogoś, znaczenie snu o zabiciu kogoś, zabić matkę sennik, zabić ojca sennik, zabić ukochanego we śnie

polski sennik Sen o zabiciu kogoś

Według sennika zabijanie odnosi się do podświadomości osoby śniącej – znaczy to, że odczuwa ona do kogoś nienawiść, albo wrogość. Sen o zabijaniu to także wróżba nieporozumień, kłótni i problemów.

Zabić kogoś bliskiego, kogoś kogo w realnym życiu znamy oznacza, że nosimy w sobie spory ładunek agresji. Relacje z osobą, którą widzimy we śnie bardzo niekorzystnie wpływają na naszą osobowość. Tłumione negatywne uczucia sieją ogromne spustoszenie w naszym wnętrzu. Jednak sen ten ma też swoją pozytywną stronę – uświadamiamy sobie bowiem pewne negatywne uczucia i emocje, które kierują naszym życiem.

Jeżeli śni nam się, że zabijamy osobę nieznaną oznacza, że nasza podświadomość wypiera sporo negatywnych uczuć, które towarzyszą nam każdego dnia. Mają one wpływ na nasze decyzje, jednak my sami nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. I to właśnie san ma nas uświadomić jak wiele jest w nas złości, agresji i negatywnych uczuć.

Zabić matkę we śnie symbolizuje obawę o swoją moralność. Zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje pewne czyny nie są właściwe.

Zabić ojca to symbol braku pewności siebie oraz zasad, którymi mógłbyś się kierować w życiu.

Zabić przyjaciela sugeruje, że Twoi bliscy przyprą Cię wreszcie do muru i będziesz musiał podjąć pewne bardzo ważne decyzje.

Zabić kogoś z rodziny to zapowiedź ogromnej starty uczuciowej w Twoim życiu, którą pamiętać będziesz przez bardzo długi czas.

Zabić ukochanego lub ukochaną to zwiastun rozczarować w Twoim związku uczuciowym. To też często zapowiedź kryzysu, który będzie bardzo trudny do przejścia.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Mimo
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 13.10
0
1

Śniło mi się, że zabiłam księdza. Nie wiem jak radzić sobie z negatywnymi myślami, uczuciami. One trują mohe życie.

login: Judysta
Dodano: 10.11
4
0

ostatnio mialam starszny sen. zostalam zaatakowana przez dwoch mezczyzn. chcieli wyrwac mi torebke, jednak ja nie chcialam jej im oddac. mowilam ze moga sobie wziac portfel, pieniadze i telefon ale zeby zostawili torebke bo mam do niej sentyment. zaczelam sie z nimi szarpac. wtedy jeden z nich wyjal noz i zaczac mi grozic. w snie wyadawalo mi sie ze to ja jestem duzo silniejsza od nich. gdy zaczal mi grozic wyrwalam mu noz i chcac go tylko nastraszyc, przypadkowo skaleczylam go a on zaczal bardzo krwawic


x