Inne nazwy snu:

ciąża, sen o własnej ciąży, sen o byciu w ciąży, śnić o własnej ciąży

polski sennik Sen o własnej ciąży

Jeżeli w marzeniach sennych jesteśmy w ciąży, może to się po prostu odnosić do naszego aktualnego stanu, jeśli akurat znajdujemy się w stanie błogosławionym. Sen o byciu w ciąży czasami może też oznaczać obawę przed zajściem w ciążę, gdy akurat osoba śniąca bardzo nie chce mieć dzieci. Ciąża to jeden z najbardziej popularnych symbolów sennych. Jeżeli dajmy na to młoda dziewczyna śni o byciu w ciąży, powinna wystrzegać się plotek i skandali. Jeśli dojrzała kobieta śni o byciu w ciąży, to nadchodzi dobry okres w jej życiu. Gdy śnimy o własnej ciąży, zazwyczaj odczytuje się to jako dobry znak oznajmiający spełnienie się wszystkich naszych marzeń.

Ogólnie, gdy śnimy o ciąży, jest to dla nas zwiastun nadejścia czegoś zupełnie nowego, przejścia między różnymi etapami naszego życia. Często sen o ciąży oznacza konieczność sprawdzenia się w całkiem nowej roli. Nie możemy natomiast tej roli się obawiać. Jeżeli przyśniła nam się ciąża bliźniacza, powinniśmy spodziewać się podwójnych korzyści wynikających ze znalezienia się w nowej sytuacji. Bliźniacza ciąża jest interpretowana także jako bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia. Jeżeli śnimy o innej kobiecie w stanie błogosławionym, powinniśmy się spodziewać przypływu gotówki.

Gdy w naszych snach jesteśmy świadkami porodu, oznacza to dla nas oczyszczenie, odciążenie organizmu. Jeżeli w marzeniach sennych posiadamy bliźniaki, czeka nas sporo dobrych wiadomości. Jeśli jednak sami rodzimy bliźnięta we śnie, to symbolizuje to powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego. Jest to bardzo dobrym znakiem dla osób zmagających się z różnymi dolegliwościami. Ciąża z komplikacjami to problemy osoby śniącej, które rozwiązać może jedynie grono jej znajomych. Narodziny chłopca są symbolem szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki to bolesne doświadczenia. Jeśli w naszym śnie staliśmy się świadkami cudzego porodu, wejdziemy w nieuczciwy sposób w posiadanie majątku.

Gdy sami rodzimy w marzeniach sennych, uwalniamy się od wszelkich trosk i osiągamy jakieś korzyści. Jeżeli jednak śni się nam własny, bolesny poród, spodziewajmy się choroby. Symbolem nieszczęśliwego małżeństwa jest ciężki poród. Gdy w marzeniach sennych mamy do czynienia z martwym płodem, rychło czeka nas żałoba. Jeżeli we śnie uczestniczymy w porodzie szczęśliwym, czeka nas radość i szczęście. Uczestnictwo w porodzie nieszczęśliwym to ból i smutek.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

Wszytkie dane zostały exportowane do pliku!

x