Inne nazwy snu:

znaczenie snu samochód, samochód sennik, sen o samochodzie ciężarowym, jeździć we śnie samochodem, biały samochód sennik

polski sennik Sen o samochodzie

Według sennika samochód, który prowadzisz we śnie oznacza, że powinieneś w życiu szukać zupełnie nowych możliwości, bo tylko wtedy będziesz mógł zrealizować wiele swoich planów. Jeżeli jednak poza tym, że samochód prowadzisz, widzisz też, że porusza się on bardzo szybko to jest to wyraźny znak, że wszystkie swoje sprawy masz zawsze pod dokładną kontrolą.

Wypadek samochodowy widziany we śnie jest ostrzeżeniem przed stratami finansowymi, które mogą być dla ciebie bardzo dotkliwe. Powinieneś zwrócić większą uwagę na to, na co przeznaczasz swoje pieniądze.

Biały samochód to z kolei zapowiedź ogromnego bogactwa i sporych zysków finansowych. Będzie to mieć wpływ na polepszenie twojej jakości życia.

Sen o samochodzie ciężarowym jest ostrzeżeniem przed słowami – twoimi słowami, które mogą mieć różne skutki. Czasami powinieneś większą uwagę przywiązywać do tego co mówisz.

Jeżeli we śnie jedziesz samochodem z osobą towarzyszącą to jest to zapowiedź poprawy sytuacji w twoim życiu. Może to dotyczyć zarówno sfery prywatnej jak i zawodowej.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x