Inne nazwy snu:

ręce sennik, znaczenie snu o rękach, śnić o rękach, skaleczona ręka sennik, sennik trzymać się za ręce

polski sennik Sen o rękach

Znaczenie snu ręce to osiąganie sukcesu i naprawa dotychczas popełnionych błędów. Sen o rękach podpowiada nam, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie i jeśli chcemy spełnić swoje plany i zamierzenia, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. 

Jeśli we śnie podajesz komuś rękę, Wasze relacje są udane, jednak trzeba je cały czas pielęgnować. Kiedy myjesz ręce, uda Ci się osiągnąć teraz coś wielkiego. Według sennika ręce, które są zadbane oznaczają poprawę sytuacji w interesach. Brudne ręce obrazują kłótliwość oraz kłopoty rodzinne, które sami możemy wywołać. Gdy masz związane ręce, nie wierzysz w osiągnięcie sukcesu. Taka postawa na pewno Cię do niego nie zbliża. Kiedy poparzysz się w ręce, kieruje Tobą zazdrość. Spuchnięte ręce do znak, że swoim zachowaniem odtrącasz od siebie innych. 

Lewa ręka we śnie symbolizuje niewierność. Prawa zaś dobre kontakty z przyjaciółmi. 

Jeśli Twoja ręka jest amputowana, Twoje kontakty z rodziną nie są najlepsze. Musisz jednak próbować naprawić swoje relacje z bliskimi. 

Owłosione ręce obrazują niewłaściwe podejście do osób w Twoim otoczeniu. Kiedy widzisz krew na rekach, masz duże wyrzuty sumienia. Odcięta ręka pojawiająca się we śnie symbolizuje obrażenie kogoś poprzez nieprzemyślaną wypowiedź. 

Kiedy trzymasz rękę na sercu, możesz się spodziewać od kogoś miłości i zaufania. Podniesione ręce do góry oznaczają, że sporo zyskasz w oczach innych. Rozłożone ręce są symbolem bezradności. Nie poradzisz sobie teraz z pewnymi problemami. Kiedy trzymasz ręce na biodrach, masz silną osobowość. 

Skaleczona ręka to ostrzeżenie przed czekającym Cię cierpieniem. Silne ręce we śnie to natomiast zwiastun pomyślnej współpracy. 

Trzymanie się za ręce z kimś oznacza, że czujemy do tej osoby ogromną sympatię.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: Dominika
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.09
1
0

prawa reka przewaznie sni mi sie kiedy mam sie spotkac przypadkowo z jakims dawnym znajomym. juz kilka razy po takim snie przypadkowo natrafilam na przyjaciolke sprzed lat lub spotkalam dalekiego kuzyna.


x