Inne nazwy snu:

helikopter sennik, znaczenie snu o helikopterze, być pilotem samolotu sennik, helikopter medyczny sennik, rozbity helikopter sennik

polski sennik Sen o helikopterze

Jeżeli we śnie pojawia się helikopter, jest on symbolem odwagi i zdecydowania w życiu. Podejmujesz swoje decyzje rozważnie i z pewnością przyniosą Ci one wiele korzyści. Sen o helikopterze jest również symbolem zmiany. Uda Ci się teraz wyjść z kłopotliwej sytuacji, znaleźć rozwiązanie problemów lub szybko przestawisz się na nowe zadania czy zaczniesz żyć w innym miejscu.

Jeżeli widzisz na niebie helikopter, oczekuj pomyślnych wiadomości. Lot helikopterem we śnie oznacza niepodziewaną podróż, która jednak będzie dla Ciebie bardzo przyjemna. Rozbijający się według sennika helikopter jest symbolem załamania nerwowego. Musisz teraz kontrolować swoje emocje. Kiedy machasz do helikoptera, sukces okaże się zarazem Twoją największą porażką. Znaczenie snu helikopter to także dążenie do celu mimo trudności. Jeśli raz wejdziesz na jakąś drogę, to z niej nie zawracaj, bo może się ona okazać właśnie tą właściwą.

Uciekanie we śnie przed helikopterem oznacza, że nie realizujemy się życiowo, brak nam satysfakcji z podejmowanych działań. Zamiast dbać o siebie być może za dużo uwagi poświęcamy na życie innych, choć może wcale oni tego nie potrzebują.

Jeżeli we śnie jesteśmy pilotem samolotu, będziemy musieli podjąć ważna decyzję.

Helikopter wojskowy wskazuje na wysiłek, determinację i siłę, którą musimy włożyć w nasze działania, aby zakończyły się one sukcesem.

Płonący helikopter i wydobywający się z niego ciemny dym symbolizuje niepowodzenia w działaniach. Jeżeli jednak płonie on jasnym płomieniem, czeka Cię wielki sukces.

Helikopter medyczny może zwiastować kłopoty ze zdrowiem, którym należy szybko zaradzić. Mogą one dotyczyć Ciebie klub kogoś bliskiego.                  

Napisz co myślisz o znaczeniu snu

login: ~Eryk
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 14.11
0
0

Miałem sen w którym latałem helikopterem. Niby to był tylko sen ale po przebudzeniu czułem się jakbym naprawdę leciał helikopterem.

login: ~ratownik77
Dodano: 1.12
0
0

Latałem śmigłowcem ratunkowym - to był mój sen i spełnieni marzeń


x