Inne nazwy snu:

sen o ciąży siostry, siostra w śnie w ciąży, sen o ciąży, śnić o siostrze w ciąży

polski sennik Sen o ciąży siostry

Sen o ciąży siostry to szczęście i powodzenie dla kogoś z naszych bliskich. Rozmawiając z siostrą w naszym śnie oczekujmy udanej, nowej znajomości. Umierająca siostra to dotkliwe zmiany w naszym życiu. Siostra chora wieszczy kłopoty u najbliższej rodziny. Poród siostry może być symbolem nieuczciwego wejścia w posiadanie majątku.

Natomiast poród we śnie jest przenośnią odciążenia, oczyszczenia organizmu. Jeśli nasze marzenia senne traktują o szczęśliwym porodzie, spodziewajmy się wielkiego szczęścia i radości. Narodziny chłopca są przenośnią przyszłego szczęścia w interesach. Narodziny dziewczynki zaś niestety oznaczają nadejście bolesnych doświadczeń. Jeżeli w twoim śnie ukazała ci się koleżanka w ciąży, to jest to jasny sygnał o twoim niezadowoleniu miłosnym. Senniki często też wskazują na koleżankę jako symbol niespodziewanego problemu. Natomiast uczestnictwo w porodzie nieszczęśliwym jest zapowiedzią bólu i smutku.

Jeśli rodzimy we śnie, to uwalniamy się od trosk i osiągamy korzyści. Gdy natomiast w naszym śnie jesteśmy w ciąży, to często jest to odniesieniem do naszego stanu w prawdziwym życiu, jeżeli właśnie spodziewamy się dziecka. Ciąża własna obecna w snach to czasami także przejaw obawy przed zajściem w ciążę, jeżeli bardzo nie chcemy mieć potomstwa. Jako młoda dziewczyna, śniąc o byciu w ciąży musisz wystrzegać się skandali i plotek. Jako dojrzała kobieta, śniąc o byciu w ciąży spodziewaj się nadejścia dobrego okresu w twym życiu. Własny i bolesny poród to ostrzeżenie przed nadciągającą chorobą. Poród ciężki nawiedzający nasze sny to oznaka nieszczęśliwego małżeństwa. Metaforą żałoby jest natomiast w naszych snach martwy płód.

Jeżeli twój sen mówi o ciąży, to czeka cię w życiu coś zupełnie nowego, być może przejdziesz między różnymi jego etapami. Senniki zawsze nadmieniają, że sen o ciąży to konieczność sprawdzenia się w roli zupełnie dla nas nowej. Nie możemy się jednak tej roli obawiać. Gdy w naszym śnie oglądamy ciążę bliźniaczą, czekają nas dwukrotne korzyści z nowej sytuacji. Bliźniacza ciąża to także bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia. Jeżeli w naszych snach spoglądamy na bliźnięta, to spodziewajmy się poprawy sytuacji finansowej. Zdrowe bliźnięta symbolizują wielkie spełnienie. Chore bliźnięta to nadciągające kłopoty w rodzinie. Jeśli natomiast śnimy o bliźniętach jednojajowych, czeka nas spore zadowolenie z siebie.

Napisz co myślisz o znaczeniu snu


x